Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is van olyan, hogy már...

Másnak is van olyan, hogy már elbőgi magát annyira kikészít a gyereke?

Figyelt kérdés
3 éves ovis kisfiam van, mindig nagyon eleven volt, sose volt vele könnyű dolgom. De mostanában megint úgy érzem nagyon nem bírok vele, pedig azt hittem egyre könnyebb lesz. Itthon nem tud 2 percnél tovább játszani magába anya is anya is folyton ezt hajtja. Ha nem játszok vele ordít. Pedig rengeteg játéka van. Megint olyan mint egy csecsemő, hogy akkor tudok normálisan főzni vagy mosogatni ha nincs itthon vagy alszik mert vagy a lego jött szét vagy ez vagy az a baja. Mostanában ha sétálunk nem akarja fogni a kezem, boltba kérek felvágottat, nem tudja azt az egy percet kivárni, elszalad. Ha rászólok vagy nem engedem el a kezét akkor elkezd ordítani. Biciklizés közben ha meglátja a játékboltot és nem megyünk be akkor elkezdi ütni a hátam, ha rácsapok a kezére ordít. Egyszerűen kivagyok tőle idegileg, teljesen kimerültem, pár napja folyton fáradt vagyok. Ma mikor 2 perce feküdtem a kádba azalatt háromszor jött be, hogy menjek és játszak vele, itt elbőgtem magam. Apja is folyton fáradt munka után meg vele nincs is úgy el mint velem.

2020. jan. 8. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem jellemző


De ma pont megtörtént


1,5 éves

34 hetes terhes vagyok..


Reggel kibuktam..

Egyszerűen eltört valami, kizártam a wc-ről, / sosem szoktam, hogy lássam mit csinál..

Verte az ajtót visítva..

Én meg benn bőgtem...


Apja sokat volt itthon az ünnepek alatt..most kezdett ujra a héten..

Altatásra ér haza, vagy arra sem.

Biztos ez szakadt rám..én is hozzászoktam, hogy megoszlik a figelem....meg a testem is kezdi megadni magát a terhességnek..

2020. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Az enyém ugyan ilyen volt. (Kivéve az ütögetést, azt nem csinálta, de minden mást, meg olyanabbakat igen)

ADHD diagnózist kapott pár éve. Sokáig azt hittem rosszul nevelem, velem van a baj. De ahogy láttam, h az öccsével semmi baj nincs, így kértem segítséget. Az én fiam most 9 éves, még mindig kis szétszórt, megbízhatatlan, mármint egyedül még nem merném elengedni sehová, pl bicajjal, de nagyon okos gyerek. Sokat változott, sokkal nyugisabb. Tavaly lettem rá, h legyen még 1 babánk, de pl 5 évvel ezelőtt kizárt dolog volt.

2020. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ADHD-t hogyan kezelték, kezelik?
2020. jan. 8. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy csak baromira unatkozik már otthon és gyerektársaság kell neki?
2020. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Van, persze. 4,5 éves, gyakran előfordul. Keresem a megoldást.


Ugyanez, csak időnként még hozzám is vágja, hogy nem szeret. Nálunk még a testvér is bezavart a képbe, most két hónapos.

2020. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem merek mellé testvért vállalni megmondom őszintén, nem bírnám idegileg, pedig kettőt terveztünk. Már a héten megkezdte az ovit, remélem javulni fog a helyzet. Előtte 3 hétig itthon volt mert beteg is volt aztán meg szünet volt.
2020. jan. 9. 07:09
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Neha van ilyen. 6 éves, és neha extraidegesítő, de tényleg. Folyton unatkozik... van egy 1 éves tesoja, teljesen más. Nyugodt, bekés csak a foga miatt nyuglodik...
2020. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!