Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam nagyon válogatós egész...

Fiam nagyon válogatós egész nap gyümölcsöt eszik mennyire baj? Most hogy van a kertünkben mindig azt akar enni. Cseresznye, eper, málna, ribizli.

Figyelt kérdés
Ezeket szokta megenni rántott hús, sültkrumpli, hús leves, szalámi, parizer, virsli, sajt, joghurt, gyümölcsök, sárgarépa. Ez nagyon egyhangú ? Néha van hogy mást is meg kóstol eszik, de ritka. Illetve reggel este kakaót iszik. Főzeléket egyáltalán nem tudom vele meg etetni.
2021. jún. 26. 15:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Tegyél a gyümölcshöz magvakat és akkor táplálóbb + több más vitaminokhoz jut.

Mandula, kesudió stb.

Répa, pirított kenyérkockák (bake rolls) és sajt.

Joghurtba granola vagy valami müzli.

A megszokott ételekhez adj egy kis pluszt.


Ilyen melegben nem csodálom, hogy nem kívánja az ételt.


Bolognai, vagy sajtszószos tészta sonkával sem jönne be neki? Esetleg vadas szósz?

2021. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Néha túrós tésztát szokott enni meg darást. Nem gondolom Kövérnek 100 cm és nem is mondták rá hogy kövér sose.
2021. jún. 26. 17:52
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

Belekotyogok abba h védték a kakaót és a cukros reggeliket.

Körbe kell nézni, hogy hány túlsúlyos ember van Magyarországon. Nem véletlenül emlegetik népbetegségként....

2021. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

#13 úgysem ismerik be. Hiszen ők is felnőttek így és csak a pajzsmirigy miatt kövérek. Vagy 1-2 szerencsés, aki nem hízott el, máris megcáfolja.


Pár hasonló kérdés után rájöttem, hogy nem szabad ilyet írni, mert te leszel a hülye.

2021. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozta le akik a cukorról írtak nem én voltam. Tisztában vagyok vele hogy nem a legegészségesebb de kakón kivül próbálom visza fogni a cukor mennyiséget.
2021. jún. 26. 20:20
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
A gyümölcs az egyik legjobb dolog amit ehet. Vàltozatosan eszik, vitaminokhoz jut, nincs mièrt aggòdnod.
2021. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem egyhangú

Kisfiam 15 hónapos és a héten főtt ételt 1 x evett

Egyszerűen bármivel kinalom semmit nem fogad el csak esetleg 2-3 falatot

Gyümölcsöt amúgy sem csak a banánt. Hiába próbálom folyamatosan nem kell neki. Kakaó sem. Mondjuk ő csak vizet iszik.Most h meleg van tápszeren él,gyümölcs pürén,banánon,pár szem pufit eszik esetleg.

És kb ennyi.

Amúgy nagyon jó étvágya van,biztos hogy a meleg miatt nem akar enni

2021. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
Aki azt írta, hogy kövér a gyerek, annak annyi esze van, mint egy marék száraz lepkének... Nagyon nem mindegy milyen magas ugyanis, illetve milyen a csontozata.
2021. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Igaza van 18 asnak

15 hónaposom 11,3 kiló és nem kövér

Hogy lenne már a kérdező gyermeke kövér ??

2021. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

Én örülnék, ha a fiam ennyi gyümölcsöt enne. A fiam kiskorában szelektív evő volt, később kiderült, hogy allergiás. A dietetikus azt mondta, hogy a szelektív evést az új ízek elutasítása és mindössze néhány étel elfogadása jelzi. A leírásod alapján erről nincs szó.

Ha javasolhatom, próbáljátok ki a halat, az enyém nagyon megszerette és egészséges, valamint a túró és a tojás is nagyon hasznos. Ráadásul rengeteg étel készíthető ezekből változatosan.

2021. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!