Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvoshoz kéne vinni 38 fokos...

Orvoshoz kéne vinni 38 fokos lázzal és hurutos köhögéssel?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint azonnal lássa doki. Szerintem meg egy pár órája tartó láz+köhögés nem indok arra, hogy a hétfőt a dokinál kezdjük. Max ha a következő 1-2 napban nem javul, esetleg magas lenne a láza.

De anyós nem érti meg. Szerintetek neki van igaza vagy nekem?


2021. jún. 27. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem elég felhívni telefonon az ügyeletet? Lehet, ott is tudnak mondani valamit.
2021. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg hogy jön képbe az anyós, vele laksz? Én nem kötnék mindent az orrára.
2021. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi idős a gyerek?
2021. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2 éves
2021. jún. 27. 19:52
 5/18 A kérdező kommentje:
És amúgy tök jó kedve van, játszik, dumál, és az étvágya is csak minimálisan csökkent, vacsorát is elég szép adagott evett. Iszik is sokat.
2021. jún. 27. 19:52
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát én 1 éves kora után 38 fokos lázra még lázcsillapítót sem adtam.Orvoshoz is max 2-3 nappal később vittem, kivéve nagyon megugró láznál 39 felettinél amit nehezen csillapítottunk, vagy ha este beteg lett és reggel is annyira fent volt neki, akkor néztem ha délig nem megy le tudom e megnézetni.Én ennyivel még nem vinném orvoshoz, reggel meg kezdenék az orvosnál.
2021. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vittem ennyivel. Aztán volt, hogy meggyógyult és olyan is, hogy nem és 2 nap múlva vittem, de szerintem ezt meglátod majd holnap, hogy mennyire van jól.
2021. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Én ennyivel nem rohantam azonnal orvoshoz.

Ha 3 napnál tovább tart, nem látok rajtuk javulást, esetleg rosszabb lett, akkor megyünk csak orvoshoz.

2021. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a lázhoz most a meleg is hozzájön, figyeld, mennyit iszik, milyen és mennyi a vizelete, milyen a nyelve. Ha a nap felében láztalan, és gyógyszer leviszi, felesleges elvinni.
2021. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Én elvinném az orvoshoz már csak a magam megnyugtatása végett is. Ha beteg a gyermekem, főleg ha lázas én mindig viszem a következő nap orvoshoz. Eddig mindig jól is tettem mert sajnos mandulagyulladásra hajlamos és mindig kellett antibiotikumot szednie.
2021. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!