Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Születésnapi ajándék ötletek...

Születésnapi ajándék ötletek 8 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Szóval a kishúgomnak most lesz a szülinapja (évés lesz)és én lettem megbízva, hogy nagymamámnak keressek valamit neten amit megrendelhet neki, de ne legyen hülyeség (ez alatt én sem tudom mire gondolt) viszont azt tudom, hogy az olyan dolgokat szeret mint amik nekem és a többi nagyobb testvéreinek vannak szóval már kicsit valami nagylányosabb dolgot kéne, de így körülnézek és semmi nem jut eszembe :(


Bármilyen (normális) ötletet elfogadok csak nagyon kéne mert még ma meg kell rendelniük (ma szóltak, nem halogattam)


És ha bármilyen kérdésetek van csak írjatok, mindenre válaszolok amint tudok!


Ja meg még az, hogy tudom, hogy 6 millió ugyanilyen kérdés van, de azok is vagy 6-10 éve lettek felrakva és a fele ilyen, pipere cuccok vagy cd stb. a cd már nem menő a pipere készlet pedig nem igazán tetszene neki (legalábbis amiket én találtam, de ha találtok olyat ami nem olyan régi belinkelhetitek, megköszönném!)


Ár határ:15 000 Ft

egy nagyobb ajándék, vagy 2 kisebb


2021. jún. 28. 10:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ami még elég nehéz, hogy nem valami lányos lány, de mégis szereti a rózsászín sellő, barbie hercegnőket stb.
2021. jún. 28. 10:13
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ruha szóbajöhet? Lehet pólót nyomtatni, valami vagányat a kedvencével, vagy netről rendelni valami nem mindennapi mintásat/feliratosat.

Társasjáték, kirakó?

Én világítós csillagokat vettem az unokahúgom szülinapjára nemrég, ő is nyolcéves, meg egy rókás cicanadrágot kapott mellé.

2021. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sorolj fel néhány dolgot, ami már van neki, hátha az segít, hogy ne írjunk felesleges ötleteket.


Roller, bukósisak, ifjúsági könyv, felnőtt színező szép ceruza készlettel, ruhanemű.

2021. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Elsönek, amikor még nem olvastam vegig, nekem ilyenek ugrottak be, hogy rózsaszín körömlakk, szájfény, parfüm, stb.

Esetleg barbie? Vagy ha van neki elég, akkor barbies bútorok? Rucik?

Rózsaszin szülinapi torta? Hozzá tűzijáték? :)

Valami kreativ hobbis cuccok? Pl ami most kezd divtba jönni gyémántkirakós?

2021. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szülinapra nem szoktunk ruhát ajándékozni max ajándék kártyát viszont a társasjáték, kirakó, világítós csillag, köny, ceruza készlet színezővel meg a roller jó ötlet!


Nagyon, nagyon, nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok!

2021. jún. 28. 10:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Szájfény, parfüm stb. már van neki néhány és nem is használja a barbie pedig nekem is eszembe jutott csak nem tudom mennyire gondolná nagymamám, hogy hülyeség🤷‍♀️
2021. jún. 28. 10:47
 7/10 A kérdező kommentje:
A gyémánt kirakóshóz meg idegrendszer és kicsit nagyobb kézügyesség kell ő pedig nemrég tanult írni, de köszönöm, hogy válaszoltál!
2021. jún. 28. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Szívesen! Boldog születésnapot a húgodnak! :)
2021. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltél már?


8 éves, 15 ezer forintig, hm.. Én társast vennék, mondjuk monopolyt, vagy gazdálkodj okosant! Esetleg valamilyen belépőt a hozzátok közel eső gyerekprogramra, talán még valami kézműves fonókészletet is..

2021. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lego,vagy valamilyen élményparki belépő, görkorcsolya,bicikli.
2021. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!