Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Földig érő haját kislánynak...

Földig érő haját kislánynak hagyjam kiengedve évnyitóra?

Figyelt kérdés
Most lesz 3.osztályos
2021. júl. 8. 09:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Most volt évzàró

Már az évbyitón agyaltok?



Én a nyàrra levágatnám mondjuk derékig..

Az is hosszú, de kezelhető

Egyébként ritka, hogy ilyen hosszúra nő valaki haja

2021. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó lehet szegény kislánynak, azonkívűl, hogy még csak nem is szép, kényelmetlen is.
2021. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%

Azt hogy?

Eleve derékig érő hajjal született?

4 éces a lányom. 2x volt vágva a haja. De így is csak hátközépig ér.

Nem nem engedném ki neki.

2021. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

Napi kamu. Gondolom, volt már évnyitó, évzáró, túl sokat nem nőtt egy év alatt, tehát gyakorlott vagy ebben. Vagy most jön a "csak most került hozzám a kislány" mese.

Rajta, halljuk a folytatást...

2021. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%

Kamu. Tavaly nyáron is volt ilyen földig érő hajas, földig érő szoknyába gyereket járatós kérdés.

A kérdező erre izgul.

2021. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ez a szokásos perverz. Nincs földig érő hajú 9 éves.
2021. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
Uh, tényleg emlékszem a hosszúnhajas ruhás kérdésekre tavalyról. Meg a fenekelősökre is.
2021. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%

De, van földig érő hajú kilenc éves, ugyanis már 6 évesen is van, lányom csoporttársának térdhajlatig ér a haja.


Kb egyszer volt kiengedve, mert belelóg a wcbe. Nyár van, meleg van, nagy meló, nagy súly, beizzad, koszos lesz, rossz vele átöltözni.. Egyszer kétszer jó, hogy megcsodálják mint látványosságot(szőkésbarna haja volt), amúgy nem jó semmire és igen, igénytelen hatást kelt.


Lányomnak csak fenekéig ér, de már 4x vágtuk le egész életében vállig érőre, vannak, akiknek nagyon nő a hajuk, körmük, ő is csak 6 éves. A kislánynak is vágták már a haját.


Vannak, akik szépnek találják, gimis osztálytársam is volt ilyen, térdhajlatig ért a haja, meg volt egy csaj, akinek földig ért valóban, az övé festettvörös volt, egyenes, ápolt(bár sokszor volt lenövése) osztálytársamnak hullámos fekete kócos hatást keltő volt a haja, és nagyon dús..


Hát ugye, mindenkinek más. Szerintem ne engedd ki, kisgyereknek nagy macera, felnőttnek meg szintén.

2021. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
65%

A térdhajlat alapesetben nem a földön van! Tudom, hogy van, akinek gyorsan nő, én is ilyen vagyok. Viszont gyerekkorban még a gyerek is gyorsan nő.😂 Ha a Kérdező nem a perverz lenne, akkor 1.Nem a 3.évnyitó előtt tenné fel a kérdést, 2.Valószínűsíthetően ápolja a kislány haját, ami azzal jár, hogy néha muszáj vágni is a végéből. Nem nőne meg 9 éves koráig, max.,ha törpenövésű lenne a gyerek.

De mindegy is, ez egy perverz troll, mi meg jól megetetjük🤷

2021. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%

Trollnak troll, én is emlékszem rá, de ezzel vitatkoznék:

"Nem nőne meg 9 éves koráig, max.,ha törpenövésű lenne a gyerek."

Simán megnőhet korábban is. Nekem átlag 2-3 centit nő havonta (a max. hossz combig érő volt, amit kibírtam), lányomnak több, mint 3 centit. Az évi több, mint 3*12=36, ha vágat is évi kétszer 5 centit (és nem muszáj annyit), akkor is már 5 éves korára földig érhetne. 5*26=130 és átlag 5 éves 110 körül van.

2021. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!