Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek óvodakezdéskor (3-4...

Akinek óvodakezdéskor (3-4 évesen) kb. 20 kilós volt a gyereke, annak hány kilós lett a gyereke iskolakezdésre (6-7 évesen)?

Figyelt kérdés
Elhízott lett?

2021. júl. 15. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy túlsúly. Ha egészseges, akkor a kajával nem stimmel valami.
2021. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk így most kicsit korbekerdezgettem anyukákat (fb csopiban) és egyáltalán nem ritka. Némelyik gyerek tényleg brutál kövér aki ekkora súlyú.


Náluk amúgy vannak egészséggel gondok de nem olyan ami indokolná hogy ennyi a súlya. Egyébként tényleg nem tűnik kövérnek. Tény, hogy nem vékony de semmiképp sem durván kövér.

Amennyire tudom gluténmentes és tejmentes étrenden van, mert a tesóm is cöliákiás. Már annó a hozzátáplálásnál is voltak sajnos tünetei, konkrétan a glutén bevezetésénél. Aztán párszor meg rápróbáltak, de mindig tüneteket produkált, így amíg nem lehet biztonsággal kizárni, hogy neki is ilyen baja lenne, addig ők nem esznek semmit ami glutent tartalmaz. Szóval.. nem gondolnám, hogy tésztát esznek tésztával de mondjuk krumplitol meg rizstől is fel lehet hízni. Passz, ennyire nem beszéltük ki a dolgot. Emlékeim szerint tesóm sem volt sosem egy nádszál.

2021. júl. 16. 00:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 és fél éves, tavaly kezdte az ovit, akkor 19 kg volt, most 20 kiló fölött jár, de aki ránéz annak minden az eszébe jut róla csak az elhízott nem, vékony mint a gereble, mert közben a magassága 120 cm. Mindenki iskolásnak hiszi akivel először találkozunk, a társainál jóval magasabb. De hát mi se vagyunk kicsik, én 178 cm vagyok, a párom 185.
2021. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!