Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sokszor megyünk játszótere és van ott egy kisfiú 2,5 éves kisfiam pedig 3,5. Szóval többnyire ők is ott szoktak lenni. Mindig visszük a rollert ,mert kisfiam szereti . Na most a kisfiú mindig el akarja kérni ,amit persze kisfiam az elején mindig oda is adta kipróbálni. De meg mondom őszintén kicsit már én is meg a fiam is unja ,hogy oda kell adni vagyis ,hogy mindig kéri . Én mondtam a kisfiamnak ,hogy nem kell oda adni az a tied,kipróbálta párszor de ennyi elég. Aztán a múltkor a másik anyuka megszólalt,hogy na pont ezért nem hozunk olyat amin aztán veszekednek a gyerekek..Na most csak azért én nem mondom a kisfiamnak ,hogy ne hozd ,mert a másik gyerek folyamatosan nyafog érte! Mi se vesszük el folyamatosan a játékokat. Nem tudom,de tényleg már én érzem magam sokszor kellemetlenül!
2021. júl. 21. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarja odaadni a kisfiad, akkor ne adjàtok oda, ès ebben tàmogasd. Övè a roller, ő dönti el ki jatszhat vele. Plane,hogy màr kipròbàlhatta a màsik gyerek. Ha rollereznj akar, akkor vegyen neki az anyja. Nem kell mindig mindenkinek mindet odaadni.
2021. júl. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

"na pont ezért nem hozunk olyat amin aztán veszekednek a gyerekek.."

A roller közlekedési eszköz, úgyhogy bekaphatja az anyuka. Biciklit, rollert, kismotort nem azért "viszünk", hogy a játszótéren azzal jàtsszunk, hanem szimplán azzal érkezünk. (Még akkor is, ha mellette babakocsit is vittünk, mert végig még nem bírta az utat önállóan)

2021. júl. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg az anyukának, hogy nem "veszekednek a gyerekek", hanem az ő gyereke nyafog valamiért. Nagyon nem mindegy. Nehogy már még ti húzzátok össze magatokat kicsire azert, mert ő nem tudja megmondani a gyerekének, hogy azzal a rollerrel ő most nem játszhat.
2021. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Emberek tízezrei haltak meg pár hónapja, jön a delta mutáns ami miatt várhatóan még többen fognak te meg azon picsogsz hogy néha elkérik a gyerek rollerjét. Elég fura dolgok lehetnek a fejedben ha most tényleg ez életed legnagyobb problémája.
2021. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4 😁 igen, meg a lambada mutáns is jön🤣🤣🤣
2021. júl. 21. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is volt hasonlo, csak biciklivel.

Eleg messze van a jatszo, ahova jarunk, ezert a fiam inkabb tekerni szokott.

Volt egy gyerek aki total ra volt fuggve a bicora. Amikor megkerdezte, h kiprobalhatja mondtam persze, nem vagyunk irigyek, utana megint… 3. nap ujra, mar kerdes nelkul. Kezdett idegesiteni, hogy ahogy megerkezunk, jatszoteri jatekka valik, mint egy csuszda vagy akarmi. Tok termeszetesnek vette a gyerek is meg anyuka is h az azert van, hogy jatszon vele.

Mondtam is szepen, kedvesen, hogy ebbol ne legyen rendszer, nem azert van itt… olyan cirkuszt csapott, hogy nem igaz. Mi is kaptuk az ivet h minek hozzuk gyerekek koze, mi vagyunk szanalmasak, direkt csinaljuk stb.

Allj ki magadert, magatokert.

2021. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy látom azért mindenki hasonlóan gondolja mint én. Ahogy az utolsó írta már szinte természetes volt a kisfiúnak,hogy oda adja a fiam. Valóban olyan hisztit levágott,hogy mi éreztük kellemetlenül magunkat. Már egyáltalán nem adjuk oda. Nem is értem ha látja az anyukája ,hogy érdekli a fiát akkor miért nem vesznek neki? Persze ez már nem az én dolgom.
2021. júl. 22. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!