Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek a gyerekkel...

Ti mit tennétek a gyerekkel ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Normális családból származik, 3testvére van.

7 éves, és teniszütővel ütlegelt egy fél éves kismacskát.


2017. márc. 7. 21:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
(Az állat sajnos nem sokkal ezután elpusztult.)
2017. márc. 7. 21:34
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, hogy te ki vagy a történetben, nem mindegy, hogy családtag, vagy idegen.
2017. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Leülnék vele beszélgetni, megkérdezném miért tette. Elmondanám, hogy fájdalmat okozni másoknak rossz dolog és a tetteinknek következményei vannak. Hogy soha nem szabad olyat tenni amit mi se szeretnénk magunknak.
2017. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Rokon vagyok, onnan tudok az esetről. Szerintem egyáltalán nem normális hogy egy 7 éves halálra ver egy cicát, de kíváncsi vagyok más véleményére is.
2017. márc. 7. 21:44
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát persze, hogy nem normális, távol tartanám magam és a gyerekeimet tőle. Szerintem egy igazi kis gonosz lélek, de a nevelésébe nem szólhatsz bele, úgyhogy marad az elkerülés.
2017. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

6 pont hogy szerintem bántalmazott gyerek és azt hiszi ez helyes, mert hisz ebben nőtt fel.


Ill én hallottam olyat hogy gyereket kényszerítenek kínzást vagy egyéb dolgokat végignézni, abbol sem lesz normális ember.

2017. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

És kérdésre.vizsgálat és kiemelni a családbol, ha kell.

Akit szeretettel nevelnek, az ilyet nem követ el.

2017. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én is pár nagy parasztlengőt alkalmaznék nála, pedig alapjáraton én is elítélem a gyerekbántalmazást, de azért mindennek van egy határa. Nem egy csigát taposott agyon, hanem egy gerinces állatot kínzott, mígnem elpusztult.

Igen, más lenne a helyzet, ha őt is bántalmaznák, mert egy bántalmazott gyerek persze hogy nem lesz normális lelkületű, de teljesen normális családja van, egyáltalán nem ezt látja otthon. Egykezdő pszichopata, és ha nem állítják le, 10 év múlva ezt egy EMBERREL fogja megcsinálni. A legtöbb sorozatgyilkos is állatokkal kezdte.

2017. márc. 7. 22:29
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

A gyerekkínzók is normális családnak néznek ki.

Szerintem abszolut nincs kizárva a gyerekbántalmazás.

2017. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Pláne hogy 1 a billiárdhoz az esélye hogy sorozatgyilkos palánta.

Állitom még Hitlernek is volt valami a családi hátterében.


A legeslegvaloszinűbb hogy sulyosan sokkolják a gyereket, vagy sokkolták.

2017. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!