Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A felesegemmel elvaltunk es van egy 4 eves kislanyom. Egy heten elhozom ketszer-haromszor. Mielott meg lezajlott a valas elotte a lanyom nem akart velem eljonni es ugy oldottuk meg,hogy oda mentem hozzajuk(a szulei hazaban lakik most) es ott jatszottam es foglalkoztam vele. Utana mar ha hivtam jott magatol. Most ha hivom megint nem akar jonni,azt mondja kesobb vagy holnap,de a vegen nem jon. Amugy mult heten volt nalam utoljara es mar nagyon hianyzik es vele szeretnék lenni. Ahol most van a lanyom oda nem akarok menni es ők sem akarnak,hogy oda menjek hozzajuk. Ti mitvtennétek ebben a helyzetben. Nagyin hianyzik a kislanyom és veke szeretnék lenni.

#kislány #válás #kapcsolat #gyerek láthatóság
2019. jún. 11. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Mit csináltok mikor elviszed/elvinnéd magadhoz?

Lehet olyan programokat kéne csinálnod amiket szeret a kislány, ahova szívesen menne, akár ilyenkor strandolni, állatkert, játszóház stb.

Feleségeddel is beszélhetnél ha normális maradt a viszony hogy készítse fel a kislányt hogy jönni fogsz, hogy apával milyen szuper lesz stb.

2019. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nehéz ügy ez...

Amikor a szüleink elváltak én voltam 3 a bátyám 5.

Sajnos a tesóm elég sűrűn el-/kijátszotta édesapánka a tervezett 2 hetes apás hétvégét azzal, hogy nincs kedve, és folyton a nagyszülők szoknyája mögé bújt...

Sajnos nem tudsz mit tenni, kedves kérdező, ahogy a mi apánk se... Annyit hozzátennék, hogy velünk nem is igazán foglalkozott akkor se amikor levitt magához, leginkább a nagyiékhoz passzolt le minket, ahol már az unokatestvéreink (lányok) is ott voltak; lehet emiatt se nagyon vágyott oda a bátyám, érthető.

Előbb utóbb kifejlődik a kapcsolatotok egymással. Ha jó a viszony az anyjával, akkor semmi probléma nem lehet, sőt kérhetsz segítséget is tőle, hátha tudna rá picit hatni.

2019. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi fiúnk 4.5 volt mikor elköltözött az apja, neki is volt időszaka, hogy nem akart elmenni vele. Ezt megoldotta, hogy apa ment érte az oviba, és nem jöttek haza, hanem egyből mentek, fontos a program, hogy élvezze amit csináltok,és figyelj rá, vele foglalkozz míg nálad van.

Az anyuka is fontos tényező, vigye el akkor ha nem akar menni veled a lányod, pl játszóházba, találkozz vele ott, vagy játszótéren, parkban, strandon...

2019. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!