Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan vagyok dühös?

Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés
5 éves kislányom hercegnő táborba akart menni és beírattuk. 1 hétig tart, zenélnek, táncolnak, kézműveskednek, öltözködnek ruhákba. Tegnap varázspálcát csináltak, ami kellett a mai zenés programhoz és egyedül a lányom nem készített, mint kiderült a képekről, nem értem miért. Emiatt mindegyik mai képen szomorú és kifizetnünk ezért 30 000-et... Miért nem figyeltek rá oda, vagy mit csinált addig, hol volt amíg a többiek kézműveskedtek? Ha megyek érte biztos szóvá teszem, de idegesít.
2021. júl. 28. 12:15
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
97%
Fogalmam sincs miért itt kérsz segítséget. Mondjuk felhívhatnád a kapcsolattartó embert aki tudja mi történt. Nem?
2021. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem kérdezted meg a lányod? Lehet nem akart készíteni.
2021. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Jajj először azt hittem, hogy a gyerekre vagy mérges mert nem vett részt a kézműveskedésben és ezért dobtatok ki 30ezret. De ha jól értem a táborra vagy mérges!


Szerintem vegyél egy mély levegőt, nem tudni mi volt. Udvariasan nem pattogva hívd fel őket, hogy szomorúnak látszott a lányod és neki egyedül nem volt pálcája mi történt.

2021. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy délután megkérdezem.
2021. júl. 28. 12:19
 5/59 anonim ***** válasza:
86%

Én simán el tudom képzelni, hogy valamin besértődött/bedurcázott, és úgy gondolta, hogy neki, a kis királylánynak majd valaki úgyis csinál egyet. Ma meg koppant egyet, hogy mégse csinált neki senki. Hát, azért 5 évesen már megérthetné, hogy ha ő nem csinálja meg, más se fogja. Kivéve persze, ha úgy nevelték, hogy nem baj, kislányom, ha nincs kedved, majd megcsinálom én helyetted.

Amúgy meg miért kell erről kérdést kiírni? Szidjuk itt tök ismeretlenül a táboroztatókat? Felhívod őket, aztán megkérdezed, mi történt.

2021. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem vagy jogosan dühös, mert nem voltál ott, nem tudod mi történt!

Hívd fel őket, vagy ha mész a gyerekért, akkor kérdezd meg az illetékest, hogy mi volt a gond. Ennyi. Addig meg kár itt pattognod idegeneknek!

2021. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén? Pont lszrnám. A gyerekek random hisztiznek minden 5. percben, és ha nem akart pálcát csinálni, akkor most tanult belőle, hogy mindenkinek van, csak neki nem. A pénz egy dolog, a stílus, amit meg feléjük mutatsz egy másik. Visszaadnám a pénzedet a szervezők helyében és hazavitetném veled a királylányt, hogy nyüsszögjön neked otthon!
2021. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jogos a dühöd, hiszen te magad sem tudod, pontosan mi történt. Mi meg főleg nem. Erre a kérdésre max ők tudnak válaszolni.
2021. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
6, miért te mit csinálsz? Szidsz ismeretlenül, nem? És nem, nem úgy neveltük.
2021. júl. 28. 12:25
 10/59 A kérdező kommentje:
5-nek szólt, csak úgy látom azóta eltűnt egy bájos válasz.
2021. júl. 28. 12:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!