Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamrol levettem a pelust...

Kisfiamrol levettem a pelust es mindig bilibe pisil es kakal nade ha bugyi van rajta akkor bele pisil, hogyan szokathatom ra, hogy akkoris bili hasznalat van mikor bugyi van rajta?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Kisfiún bugyi? Oké...
2021. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Alsonadrag…oke
2021. aug. 5. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Milyen idős? Tud beszélni?

Előtte jelezte ha a pelus tele volt?

2021. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet,nem elég érett rá.

Hány éves?

2021. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 eves fiu nem beszél még ket nyelvu. De ha meztelen van egybol megy bilire pisilni kakilni szoval valahogy ralehetne venni, hogy also nadrag hasznalatanal is hasznaljuk még kintre pelenkat adok ra majd most gondoltam arrol is ovatosan leszokatni
2021. aug. 5. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy ő nem beszél baj, az, hogy te sem tragédia. Meg kellene beszélnetek, hogy szuper, hogy bilibe megy, és ez legyen így felöltözve is. Szólnia kellene, hogy ha kell. A nyár, és a meztelenség csak a nulladik lépés, láthatóan nem köti össze a bili használatot a pelenka nélküliséggel.
2021. aug. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azta beteg vagy 😀 ide jarsz 4:43kor bunkozni? Mit nem kot ossze? Atyaeg mekkora nulla emberek is vannak!
2021. aug. 6. 06:46
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 köztudott hogy minél később kezdik el a szobatisztaságra szoktatást, annál nehezebb. 3 évesen már testileg full érett rá, csak nagyon sokáig volt rajtahagyva a pelus és így bármikor pisilt, nem volt probléma.

A 17 hónaposommal 1 hónapja kezdtük. Azt már tudja jelezni, ha pisilnie vagy kakilnia kell. Önállóan még nem megy a bilire/wcre, de már diszkomfortos ha pelenkába pisil, a kaki meg pláne. Ha meg véletlenül bepisil, azt végképp nem tetszéssel jelzi.


Szerintem nála is annak kéne kialakulni, hogy diszkomfortos legyen ha pisis az alsója.

Van egy oldal, a pelenkatlanodj.hu ahol talán találsz hasznos infót.

2021. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!