Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben alszanak a gyerekek a...

Miben alszanak a gyerekek a délutáni alvásnál?

Figyelt kérdés

Nagycsoportba megy a fiam, de sajnos intezmenyt kellett valtanunk.

Multheten volt “szuloi” es nagyon mas a ket ovoda.


Itt pl. nincs olyan, hogy pizsama vagy masik ruha. Abban alszanak, amiben viszem reggel, amiben jatszanak, udvarra mennek, stb…

Ez nekem fura. Kerdeztem nem is kerheto? Azt mondtak nincs ra mod, se kapacitas, semmi bajuk nem lesz. Ha saros vagy vizes akkor a valtoruhat megkapja….

Nyilvan nem lesz baja, persze, de mi nem szoktunk udvari jatek utan az agyba fekudni itthon.

En azt gondoltam ez tok alap dolog…


Más: meg fogat sem mosnak az ovodaban, mondvan reggel ugy megy el a gyerek, hogy tul van rajta…


2021. aug. 7. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez igen. Ez szerintem az intézményvezetot minősíti, sanszos hogy ő ilyen igénytelen és ezért nem elvárás az oviban. Nekem három ovival is volt kapcsolatom rokongyerekek révén, és mindenhol elvárás volt a fogmosás és a pizsi.
2021. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányunk ovijában sem öltöztek át a délutáni alváshoz.
2021. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Több oviba is járt a fiam, egyikben sem volt pizsama. Fogmosás volt.
2021. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogmosás van, pizsi nincs. Benti és kinti ruha van és gondolom otthon sem öltözteted pizsamába 1 órás délutáni alvás miatt. Nem a saras, kinti ruhában alszanak.
2021. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő vagyok, nálunk sincs pizsama. Leveszik a cipőt és a nadrágot(kivéve ha nagyon hideg van) és úgy alszanak.
2021. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő vagyok én is, nálunk sincs pizsama. Itthon sem öltöztetem a gyereket pizsibe napközben. Nyilván az oviban sem a holt koszos ruhában mennek aludni. Ha koszos lesz kint átcserélik.
2021. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogmosás volt a fiam ovijában, pizsama nem. Szerintem ez az általános, itthon sem adok pizsamát egy délutáni alváshoz.
2021. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs se pizsi, se fogmosás. A fogmosás terén a szakmai ajánlás a napi kettő. Ez otthon megvan reggel-este.
2021. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
6-os, mi az a "holt koszos ruha"?
2021. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat.

Úgy látszik én voltam nagyon eltájolódva ezzel az átöltözéssel kapcsolatban.

25 éve jártam oviba, de nálunk volt pizsama!

2021. aug. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!