Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láttam egy mesekönyvet amiben...

Láttam egy mesekönyvet amiben szinte erőszakosan "szoktatják le" a kiscicát a cumizásról. szerintetek ezek a könyvek nem ártanak többet? találtam a könyvről videót is.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=msijASfAubE


Ez borzalmas. Amikor kisgyerek voltam, engem is így próbáltak leszoktatni, brutális szorongás lett a vége, szerencsére az én anyukám visszaadta nekem, de az oviban nagyon szorongtam utána sokáig. na az ilyen állatságoktól felmegy bennem a pumpa. amúgy magamtól leszoktam róla, még iskolás korom elött teljesen.... gyerekem még nem született meg, de ha lesz, ilyen barbár módszerekkel biztos nem fogok bepróbálkozni nála. Nem hiába szokták a pelus elhagyásának ideje eljöttét is a kicsikre bízni, mert az is traumatizálhat és kialakíthat dolgokat!!!!


2021. aug. 15. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem néztem meg a linket, de a pelenka elhagyásának idejét nem azért bízzák a gyerekre, mert az mennyire traumatizál, hanem mert amíg a gyerek nem érett meg rá, addig úgyse sikerül.
2021. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én nem értem, hogy mi volt borzalmas, valaki elmagyarázza?😅
2021. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Manapság minden is traumatizálja a kölyköket.
2021. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit túltoltad...
2021. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ideje lenne meghúzni a határt ebben. A gyereknek semmi baja nem lesz, ha leteszi a cumit és a pelenkát. Attól meg, hogy a szülők folyton félnek, jaj, mit rontanak el, életképtelen, idióta generáció nő fel, aki alkalmatlan az önfegyelemre, mindent is azonnal akar, nem képesek kitartóan dolgozni, ha nem kényelmes, mert jaj, az álmaikat kell megvalósítani, és sorolhatnám napestig. Szánalmasak a fiatal szülők is, ahogy egymás és maguk felett ítélkeznek, és egy kva NEM-et nem mernek mondani annak a kölyöknek, mert már azt is családon belüli erőszaknak titulálják. Nincs jobb szó rá, szánalmas. Te meg a cumiddal menj pszichológushoz, ha kell, de neveld majd azt a gyereket, mindenki érdekében!
2021. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem néztem meg a videót, de a kis unokaöcsém most 4 éves és soha nem látott cumit, szóval nem létszükséglet ám.
2021. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

De mi voltva videóban, csak En nem értem?😂😂

Valamiről nagyon kemaradtam, mertvitt már olyan indulatok szabadultak el, Én meg nem értem😆

Kettes vagyok

2021. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi a baj a könyvvel...
2021. aug. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Én megnéztem a videót, de nem látom be mitől traumatizál.
2021. aug. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Én se értem, sőt. Még nézegettem is a boltban ezt a könyvet, ha annyi idős lesz a kisfiam és nem akarja lerakni a cumit, lehet, hogy megveszem.
2021. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!