Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet csinálni egy nagyon...

Mit lehet csinálni egy nagyon rossz 2,8 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés

Szigorúság, folyamatos következetesség ellenére is visszaordít ha rászólunk valami miatt, akár ránk csap, újabban a pelenkázás elől is elfut, kiröhög minket, szemtelen...


Teljesen elviselhetetlen módon viselkedik napjában többször. ☹️



2021. aug. 20. 13:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
2,8?
2021. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1: két év, nyolc hónap.
2021. aug. 20. 13:25
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Elkezdtem írni a választ. Aztán jobban belegondolva rájöttem, hogy csak egy trollhoz van szerencsénk.
2021. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Mennyire tükrözi a gyerek viselkedése a tiéteket? Ti figyeltek őszintén a gyerek igényeire? Ti kiabáltok vele, netán rácsaptok? Lehet, hogy titeket utánoz?

Az miért baj, ha egy lassan 3 éves gyerek nem akar már pelenkát felvenni? Éppen ideje lenne a szobatisztulásnak. Igen, ez azzal jár, hogy még párszor bepisil.

2021. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell nevelni nem szabad hogy meg csapkodjon titeket nert akkor felnőtt korában is vissza fog pofazni.
2021. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
😨😨😨
2021. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
#5 Meg kell nevelni, ezt mindenki tudja. A kérdés az, hogy HOGYAN. És egy felnőtt miért ne beszélhetne vissza a szüleinek? Egy érett, felnőtt embernek nem lehet önálló véleménye vagy mi?
2021. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

4: mert sehogy nem sikerült a szobatisztaság. Nem érett rá, 1-2 wc-be pisilésen kívül semmi.


Rengeteg figyelmet kap. Átlagon felül szerintem. Kapott már kicsit popira kézre, amikor olyan dolgot csinált, mondjuk megütötte a most 8 hónapos húgát. (Amúgy inkább a hugi van elhanyagolva, mint sem ő...)

2021. aug. 20. 13:48
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Hetesnek az ötös vagyok Ha nem tetszik a válaszom nem kell elolvasni vagy megnézni és én nem azt mondtam hogy nem lehet saját véleménye hanem azt hogy A szülőnek Meg kell adni a tiszteletet lehet hogy nem ezekkel a szavakkal De ezt akartam értetni ezekkel a szavakkal Bocsánat a rossz fogalmazásèrt nem vagyok jó belőle
2021. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nektek mást jelent a következetesség, mint nekem.

Pl. mi történik miután szólsz neki, ne csináljon valamit, ő pedig mégis csinálja vagy elkezd hisztizni/csapkodni?

2021. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!