Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, hány órát alszotok...

Anyukák, hány órát alszotok egy nap? Nem vagytok mindig fáradtak?

Figyelt kérdés

#Mennyi alvás
2021. szept. 10. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Este 10-től reggel 7-ig, szakaszokban (most a bölcsibe szoktatás miatt gyakrabban, de amúgy is 2-3 alkalommal ébredt még a lányom). De igen, mindig fáradt vagyok, de így azért még tudok működni.

Nekem elég nagy volt az alvásigényem mindig is, összefüggő 9-10 órákat aludtam régebben, ez most csak egy vágyálom jelen pillanatban már :D És nem tudom, lesz-e jobb valaha, szóval én beszereztem egy nagyon vagány darálós kávégépet, hogy segítse a mindennapjaimat.

2021. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Este 10 fél 11-től reggel 5-ig, ébredés nélkül. Nem a gyerekek miatt kelek korán (9 és 1 évesek, ők alszanak), egyszerűen felébredek. Már megszoktam, nem vagyok fáradt.
2021. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel alszok nagyjából 4 órát egyhuzamban(ejfeltol 4-ig), aztan utana meg fel 6 ig kb. A gyerek akkor kel véglegesen. Aztan van,hogy mikor o alszik delutan,akkor en is egy órácskát. Szoval igy nagyjából 7 órákat alszok. Eleinte durva volt, csomot sirtam, hogy nem bírom. 1 eves mult a kisfiam, most mar beljottem, de ettol függetlenül rohadt faradt vagyok:D

Elmentünk a gyerek apjával 2 napra kikapcsolodni, nem viccelek, este fél 9tol reggel 11ig aludtam:D szegeny parom unatkozott is, de masnap meg tok kipohemt voltam, ugyhogy orultem:)

2021. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

6 éve nem aludtam 3 óránál többet megszakítás nélkül.

(voltunk már több dokinál, egyszerűen nem tudják h miért kel a gyerek)

Sokszor fáradt vagyok, de szerencsére ha átesek a holt ponton, elmúlik, és pörgök tovább.

Hozzászokott a szervezetem (gondolom h évek múlva azért meg lesz a hatása)

2021. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben este 11-től reggel 6-ig alszom, általában 1 ébredéssel, mert 3 hónapja lett teljesen szobatiszta a 2,5 éves lányom és egyszer ébred, hogy pisilni kell. De szerencsére utána rögtön visszaalszik. Nekem kicsit több idő kell, meg örülnék ha egyszer alhatnék legalább 7-ig, de nem vészes 🙂 babát várok, 33 hetes vagyok és már sehogyan sem jó, kényelmetlen, fáj, folyton ki kell mennem, emiatt mostanában éjjel kb 4 órát alszom egyben, 2-től reggel 6-ig, aztán néha ebéd után 1 órát a lányommal egyidőben. Kicsit nyűgös, nyúzott vagyok.
2021. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap átlagosan 5 órát alszom, éjfélkor fekszünk le a férjemmel, és 5-kor kelünk. Nekem igazából nem lenne muszáj, én közel dolgozom, és fél 8-ra viszem a kicsit oviba, magamat meg dolgozni, de a nagy meg a férjem hatkor indulnak, és jó, hogy ilyenkor van időm magamhoz térni, meg pár szót tudunk azért váltani reggel.

Hétvégén kb 2 órával többet alszom, hétkor már általában ébred a kisebbik, de ha iszonyú mazlink van, akkor csak 8-kor.

2021. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2 éves anyukája és 37 hetes terhes vagyok.

A fiam és ferjem 10körül alszik el, én 11ig nem tudok. 2 fele kelek oisilni, akkor nem tudok visszaaludni úgy 4ig, csak forgolódok. 4kor visszaalszok, 5kor kel férjem, kelek vele. Fél6kor megy dolgozni, fél7ig nem alszok vissza. Utána 8kor kel a gyerek, vége az alvásomnak. Illetve éjjel 1x kel, akkor vagy fennvagyok, vagy pluszba kelek.


Lassan 3 éve nem volt átaludt éjszakám, fiammal terhesen sem aludtam sokat, utana meg az első évben 5-6x keltünk.


Sokszot vagyok zombi, fő támogatóm a kávé. De megszokás kérdése :)

2021. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Derjaderja ***** válasza:
100%

Kb éjféltől hatig alszom (de ha belendülök a melómba és nem sír a gyerek, kettőig húzom, másnap akkor általában kidőlök velük tízkor), ez alatt átlag oránkènt egy ébredés van, általaban könnyen visszaalszanak.

A lànyomnál anno 15 hónapig sokkal nagyobb szívás volt.

2021. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kb. 11-től reggel 6-fél 8-ig. Fél 8 azért elég ritka, legtöbbször 7 körül kelnek, rossz esetben már 6 körül. Most már jó, mert alszanak éjjel, max 1-1 ébredés van ilyen szomjas vagyok, meg pisilni kell vonalon, de van, hogy ez se. A gond, hogy én az évek során megszoktam, hogy ezerszer kelünk (mindkét gyerek szar alvó volt 2 éves koráig), szóval már magamtól is megébredek vagy 3 alkalommal, ilyenkor ellenőrzök mindenkit, betakarom őket, esetleg pisilek, és alszom tovább. Szó sincs róla, hogy aludnék egyhuzamban reggelig, mint régen :/

Már megszoktam, nem vagyok nagyon fáradt, tudok működni így.

2021. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

23-èjfèltől àtlag 6.30-7-ig.

Most èppen 7-8 èbredèssel, màr lassan 2 ève.

Jobb èjszakànkon is minimum 3x kel a lànyunk, de az nagyon-nagyon ritkàn van. Dèlutàn is alszom vele 1 òràtNem tudom, mennyit alszom, nem is akarom inkàbb :D


Pedig gyerek előtt 9 òràt simàn aludtam egyhuzamban. Nekem felkelni nehèz, aztàn ha beindul a nap màr okè. De ha zsinòrban vannak extrèm rossz időszakaink sajnos a fèrjemmel vagyok türelmetlen.

2021. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!