Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vissza kell mennem dolgozni,...

Vissza kell mennem dolgozni, de még nem alussza át az éjszakát. Mi lesz?

Figyelt kérdés

21 hós kislányom még nem alussza át az éjszakát. Változóan alszik, de sokszor van, hogy két óránként ébred éjjel, van, hogy másfél órákat is fönt van. Ha otthagyom, sír. Mindent próbáltunk már, de nem hagyhatom órákig sírni, a férjem 4kor kel, meg panelba lakunk.

Sokan mondják, hogy a bölcsibe majd elfárad, de én már ebben sem hiszek. Eddig is mindenre azt mondták, h majd aludni fog. Hát nem.

Amég itthon vagyok, kibírom valahogy, de félek, hogy mi lesz, ha most visszamegyek dolgozni. 4 óra alvással hogy bírom a melót?


2021. szept. 13. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nehezen. Nekem is ilyen volt a második gyerek (az elsővel nem volt ilyen gondunk). Másfél évesen ment bölcsibe, végül 3 évesen aludta át először az éjszakát, 2 évesen még 3-5x kelt. Túléltem, de minden bajom volt, pl. szédültem, folyton más szavakat mondtam, mint akartam és 10 kilóval voltam kevesebb az ideálisnál. De 5 éves korától tök jó alvó lett.
2021. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Jobb lesz

Ez remélem megnyugtat


Lányomnak is volt ilyen időszak,amikor ennyi idős volt.


Amúgy nekem a meló kevésbé volt fárasztó, mint otthon

2021. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ma reggel én is ezen gondolkoztam pont. 23 hónapos ès ma éjjel 1 azaz egy órát aludtam darabokban. Most mondjuk jön az őrlőfoga és taknyos is, de hát lesz még ilyen később is. :/ Mondjuk máskor is minimum 5x felkel, de azt már kb megszoktam. Én tényleg csak abban bízom, hogy jobban elfárad majd a bölcsiben és belejön az alvásba, még mielőtt kirúgnának mert nem tudok gondolkozni a munkahelyemen.

De anyák vagyunk, kemények vagyunk, valahogy megoldjuk ezt is. :)

2021. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk ere mikor ezt kezdte hogy többször felkelt lányom akkor utána este laktató ételt kapott hogy jól lakjon ,és utána át is aludtam az éjszakákat.
2021. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
1 éve jöttem vissza dolgozni, még mindig ébred a fiam 2-3-4-ster egy éjszaka. Ha beteg, akkor többször. Kitartás, egyszer majd csak elmúlik :)
2021. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Egyébként a 3 évesem is kel


Amikor a nagy 21 hós volt a kicsi 2,5 hós.

Tudtam mégis figyelni a nagyra nappal ( 3 szor kelt éjjel, kicsi is.. de nem egyszerre)

2021. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ettől nem fogja átaludni az éjszakát. Rossz lesz. Amúgy az legenda, hogyha nem alszod ki magad, lefogysz. A kialvatlanság pont hízlal.
2021. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En epp virrasztok, bolcsis, meg ebred ejjel neha. Tobb kavet iszol napkozben, nincs egyetemes megoldas.Egyebkent nekunk is segit ha rendesen megtomom este, szilard vacsi es arra meg folyadekban kaloria, de ha 4eves koraig nem alussza at akkor 4, kinovik, mind, ki elobb ki kesobb. Kitartas!
2021. szept. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!