Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozó szülők! Nálatok hogy...

Dolgozó szülők! Nálatok hogy van a logisztika a gyerekekkel? Ki hozza-viszi a kicsiket, milyen felállásban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy esetleg van ahol apa viszi őket reggel, anya hozza el őket délután stb


Mi most alakítjuk ki a saját rendszerünket, hátha tudunk másoktól ihletet meríteni?



2021. szept. 21. 11:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
8 nem kötözködés meg turkálás az életedben de el nem tudom képzelni milyen munkahelyed van ahova viszed a gyereket és ezért hamarabb el is jössz onnan 😅
2021. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#6 nekünk is bonyolult a mátrix kicsit, bár nem ennyire.
2021. szept. 21. 12:22
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én havonta összegyűjtöm a férjem beosztása alapján (több műszakos) hogy mely napokon vállalok műszakot (egyelőre emiatt részállásban vagyok), hogy mindig valamelyikünk tudja hozni-vinni az ovisunkat. Bazi nehéz.
2021. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi szerencsések vagyunk, mert én 8-14 dolgozok, férjem 14-20.

Reggel ő viszi a kicsit a bölcsibe, délután én hozom. Ráadásul nekünk a bölcsi/ovi/suli mind a szemközti utcában van.

2021. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 Pincér vagyok egy falusi panzióban, heti 20 órában. Általában átutazóban vannak nálunk a vendégek. Én felszolgálok, a főnökasszony főz. Kb.ennyi az étterem állandó személyzete. Kerestünk nekem váltótársat, de kb.senki nem akar hétvégén meg este dolgozni állandóan. A környéken legalábbis nem. Messzebbről meg nem éri meg eljönni 4 órát dolgozni. Összességében még így is örül a főnökasszony, hogy ott vagyok és csinálom.
2021. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15. Ja így értem. Nem akartam kukacoskodni. Köszönöm a választ 🙂
2021. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A férjem reggelente viszi a gyerekeket, én pedig délután összeszedem Őket. 3 gyerekünk van, a legnagyobb lassan 9 éves, a középsőnk 7 éves, most kezdte a sulit, a legkisebb pedig másfél éves bölcsis. Én 7 órától 15 óráig dolgozom, a férjem pedig 9-17 óráig. Annyi könnyebbség van Neki reggelente, hogy a legnagyobbat sulibusz viszi a szomszéd településen található iskolába, az elsős kislányunk pedig a házunkkal szemben található iskolába jár (a suli első két évfolyama van a falunkban, harmadiktól a szomszéd településen található nagysuliba járnak a gyerekek sulibusszal).

A legkisebb szintén a szomszéd településen található bölcsibe jár, a férjem a úgyis arra indul, útba esik Neki.

Nálunk ez a rend.

2021. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Férjem viszi reggel bölcsibe (2 éves), kb 7:15kor mert ő közel dolgozik és fixen 8-17ig.


En összevissza dolgozom kereskedelemben, de 6 órában és úgy, hogy heti 2x vállalok délutánt, amikor apukám hozza el, többi napon én 15.30 körül.


Hétköznap pedig szokott lenni szabadnapom is, ezért hétvégén megyek be cserébe, amikor apukájával van, aki fixen szabadhetveges mindig.

2021. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Férjem rugalmas munkaidőben dolgozik, így ő hozza-viszi, a délutáni foglalkozások meg felesben.

Pont a másik irányban dolgozok, mint a suli van, ha nekem kell időnként vinni, akkor az én gyerekem reggel az első, és délután az utolsó. Én 8:00-16:30 dolgozok.

2021. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
Segítene ha megirnad nálatok hogy van a munkaidő
2021. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!