Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozó szülők! Nálatok hogy...

Dolgozó szülők! Nálatok hogy van a logisztika a gyerekekkel? Ki hozza-viszi a kicsiket, milyen felállásban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy esetleg van ahol apa viszi őket reggel, anya hozza el őket délután stb


Mi most alakítjuk ki a saját rendszerünket, hátha tudunk másoktól ihletet meríteni?



2021. szept. 21. 11:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek többségében én viszem őket reggel és én hozom el délután (kozepsos ovis és elsős sulis).

9-3-ig dolgozom, úgyhogy bőven belefér. Általában otthonrol melozok.

Ha be kell mennem az irodába, de a férjem épp itthon van, akkor ő viszi őket reggel, de délután én hozom el így is úgy is.

2021. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kezdtük, 4-6-9 éves korukban, én vittem reggel, aztán anyós hozta délután. Apjuk nagyon összes-vissza dolgozik, nem lehet rá fixen számítani.

Aztán átmentem egy hat órás munkahelyre, akkor én hoztam-vittem őket, de ha apjuk épp otthon volt, akkor ad-hoc bevállalta.

Most itthonról dolgozom 8 órában, és már 8-13 évesek, nagyon necces lenne odaérnem 4-re a napközi végére, így aztán megbeszéltük, hogy jönnek-mennek kettesben-hármasban, ahogy sikerül. :) Ügyesek, önállóak, még a 8 éves nem jöhet teljesen egymaga, ha valamelyik tesóval nem sikerül összeszervezni, na akkor elszalad érte, aki épp jobban ráér. 5 perc gyalog a suli.

2021. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk ez többször változott az évek alatt. Most úgy van, hogy én viszem és hozom is a kicsit, mert közvetlenül az ovi mellett dolgozom, és 8-4-ig dolgozom, így kézenfekvő ez a felállás, mivel a férjem sokkal korábban indul és később ér haza (messzebb dolgozik). A nagyot már nem kell vinni (nyolcadikos), de egy darabon együtt megy az apjával reggel.

Amíg nem itt laktunk, reggelente a férjem vitte bölcsibe a kicsit, és én mentem érte, mert én végzek hamarabb. A nagynál is ez volt a felállás, amíg vinni kellett.

2021. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!