Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvás közben állandó ébredés...

Alvás közben állandó ébredés és sírás? Többi lent

Figyelt kérdés
2es fel éves fiam pár napja beteg volt, lázas volt, nátha, köhögés. 2 napja nincs láz, de az ejjelt nem tudja átaludni, minimum félóránként felsir, sír 5-10percet aztán visszaalszik, majd fel óra múlva ugyanez, és ez megy egész éjszaka, ez már 3.nap. Nappali alvasnal ugyanez a helyzet. Ha kérdezem faj e valamije aztmondja nem. Láza nincs, fogat nem látok, hogy jönne neki. Volt amikor felsirt és a háta és a nyaka vizes és hideg volt. Valaki tapasztalt már hasonlót? Péntek reggel telefonon említettem ezt a gyermekorvosnak de nem reagált semmit, csak annyit, hogy örül, hogy elmúlt a láz. Nyilván hétfőn újra felhívom, ha addig nem javulna a helyzet. Valakinek ötlet, hogy mitol lehet? Szegényt nagyon sajnálom, hogy nem tudja magát kipihenni, aztán nyugos.

#betegség #Alvás közben sírás
2021. szept. 25. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem kap rendesen levegőt.
2021. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy a nátha még nem múlt el, be lehet dugulva az orra, ill.nem jön ki a váladék. Sztem vidd el ügyeletre, orr-fül-gége ügyelet szokott lenni, adnak orrspray, az hamar rendbe hozza. Ilyenkor ált.a nem-vényköteles orrsprayk nem sokat érnek, antibiotikumot tartalmazó és nyákoldó orrsprayt szoktak felírni. Egyébként tengervizes orrspray és orrszívás mehet.
2021. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!