Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire számít normálisnak,...

Mennyire számít normálisnak, ha egy kisgyereknek úgynevezett "képzeletbeli" vagy "láthatatlan" barátja van?

Figyelt kérdés
Ez ártalmatlan dolognak számít, vagy magányosságra-félénkségre (a többi gyerektől) utal?

2021. szept. 27. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Normális
Abnormális
50 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az enyémnek képzeletbeli testvére van legtöbbször, egy bátyja. Tök normális, bár fogalmam sincs, honnan jött neki.
2021. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1! Társaságra vágyik a gyerek, onnan jött neki.
2021. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2, hetente két külön barátjával találkozunk délutáni programra, naponta több órát játszok vele, és járt oviba, iskolába is, ahol szintén vannak barátai. Nem lehet mindig mellette valaki!


Én az én barátaimmal félévente kétszer találkozok.. egyébként tesót képzelt el, nagyobbat, ráadásul fiút, mikor ő lány, szerintem nagyon érdekes.

2021. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek is képzeletbeli testvére van.

Ráadásul ikrek voltak, csak az egyik baba nem maradt meg :(

Ő erről még nem tud, mégis folyamatosan beszél a "tesóhoz"

2021. okt. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!