Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos örökmozgó sajtkukac...

20 hónapos örökmozgó sajtkukac kisgyerekkel mit lehet játszani benn?

Figyelt kérdés
A formabedobó, benti hinta és csúszda mind csak 5 percre köti le. Nem az az egyhelyben ülő fajta.
2021. okt. 6. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
A bölcsőde
2021. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Rajzolás, toronyépítés, főzés, csinálj neki bunkit, vagy alagutat, had mászkáljon alatta.
2021. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 22 hónaposak. Gyurma,rajz,legó, mesekönyv nálunk ezek a menők. De mi ilyen időben is megyünk ki, különben mind3man nyűgösek leszünk
2021. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Járunk Kerekítőzni meg tornázni. A rajzolásból és a gyurmából katasztrófa lesz, mert kb mindenre rajzol, csak nem a papírra... Magára, rám, a falra, a bútorokra, a macskákra :D

A gyurmába belevájja a körmét és a szájába veszi, azt egyelőre még pihentetjük.

A főzésnél a tűzhely gombjait csavargatja, illetve rá akar mászni a tűzhelyre, vagy az én lábamat mássza, hogy valahogy lássa, mit csinálok.

Az építés, mesekönyv szintén csak pár percre foglalja le, a múltkor csináltunk sátrat, az tetszett neki. Alagúton gondolkozom, hogy veszek neki.

3-as, hogy öltözteted ilyen időben? Ő is szeretne kimenni, csak az a bajom, hogy félek, hogy megfázik. De az is lehet, hogy túlöltöztetem. Ez a hirtelen átmenet és esős-szeles idő nekem feladja a leckét.

2021. okt. 6. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen mindenre is rajzolnak, de már kezdenek leszokni, igaz mi egész nyáron krétáztubk odakint. Nagy spirál füzetet veszek nekik, abba rajzolhatnak, egész jól megtanulták már. Gyurmára igen figyelni kell, előszeretettel eszik. Az nálunk is ritkán van. Főzni ültesd fel magad mellé hagy nézze vagy adj neki tálat fakanalat, nekünk tökre szeretij pl a krumplinyomót 😄

Kertes házban lakunk, így öltözés szempontból könnyebb, nem kell ezer ruhát cipelni. Body, vékony póló, pulcsi erre megy esőoverál. Olyan átmenetinej mondanám. De ma itt csepegett meg volt 11fok. Átmenti sapka ,gumicsizma. De nekem már jelzik hogy pl melegük van, vagy ha kérdezem fáznak es viszem a pulcsit, akkor felveszik vagy mondják nem. Rajtam is vastag pulcsi volt kint átmeneti kabáttal.

2021. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ketten vannak, így egymással is elvannak néha, de szoktunk táncolni meg új dolgokat tanulni, pl hogy ugrik a nyuszi. Vagy bukfenc bujocska kukucsot szeretik még mindig. Ugye sokáig nem lehet még lekötni a figyelmüket, de tény hogy odakint könnyebb.
2021. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!