Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elege van a férjemnek a...

Elege van a férjemnek a gyerekekből. Voltatok hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

2 fiunk van. Egy 4 éves és 15 hós ikrek.

Elég sokszor van hangzavar nálunk. Szinte egész nap. A férjemnek ez kicsit sok, nagyon gyakran kiakad, vagy kiabál a gyerekekkel( leginkább a nagyobbal) . Múltkor megmondta, hogy elege van az egész helyzetből. :(

A nagyobbik fiam nagyon féltékeny a picikre, állandóan a hiszti van. A kicsik meg vagy fogazanak, vagy betegek. Felváltva.

Most tudom lesz aki azt mondja, hogy kuss a nevem és oldjam meg férj nélkül, hagyjam pihenni a férfit munka után.


2021. okt. 20. 18:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs 2 helyett 3*
2021. okt. 20. 18:22
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem szerezzetek be egy bèbiszittert. Neked is sok a 3 gyerek gondolom nèha. Ha a 2 kicsire vigyaz valaki, addig felvàltva csinàlhattok a naggyal apàs/anyàs programot, akkor kevesbè fèltekenykedne talàn, a masik szülő addig pihenhetne. Ha a nagyot egy rokon elvinnè valami programra, akkor neki lenne ,,nagyfiùs" èlmènye, ti felvaltva pihenhetnètek.

Èrthető, hogy a ferjednek nèha elege van, az jò, hogy ősz8ntèn ki tudja mondani. Nèha neki is, neked is kell a pihenès, felnőtt tàrsasàg, kikapcsolòdàs. Neked is, ez nagyin fontos.

2021. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

És? Elege van és?

Nekem is sokszor elegem van, de csinálom tovább. Nem mosolyogva, de muszáj. Kérdés, hogy a férjed mit csinál.

2021. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Szia, nem volt nálunk hála az égnek hasonló szituáció, így maximum l véleményt tudok alkotni. Azt javaslom, hogy próbáld meg esetleg kicsit külön szedni a gyerekeket. Esténként apa mondjuk vonuljon el egy kicsit a nagyobbik fiúval játszani, olvasni neki egy mesét, vagy csak beszélgetni. Így a nagyobbik is érzi, hogy ő is ugyanúgy számít, persze tudom, hogy ez így van, csak ugye a kisgyerek most máshogy látja. Szóval ha nem is sokat, de egy fél órát foglalkozzon valamelyik gyerkőccel a férjed. Szerintem így egy kicsit nyugodtabb légkört tudtok teremteni. Illetve ha van segítséget, aki mondjuk egyszer-egyszer be tudja vállalni a gyerekeket 1 órára, akkor menjetek el kettesben sétálni egy kicsit. Ne hagyd elveszni az intimitást, tudom, hogy nagyon nehéz ilyenkor. De ne add fel! Sok kitartást kívánok! Fel a fejjel!
2021. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
99%

Az én férjem is van h besokall. Sőt nekem vannak sz@r napjaim.

Ezen sajnos nem nagyon lehet változtatni. A gyerekek ilyenek...

Nem tudtok segíts~get kérni?

Kettesben egy 2 napos (1 éjszakás) wellness?

Nálunk sajnos ez kivitelezhetetlen de ti hátha megtudjátok oldani.

Ha gondolod írj privit

6 éves lány és 1,5 éves vegyes ikerpárom van

2021. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát nagyszülők már idősek, nem vállalnák be őket éjszakára. Másokat meg nem ismernek annyira, hogy megmaradjanak velük.

Az intimitás is kezd elveszni, mert már egy hónapja nem voltunk “úgy”. De vagy ő ideges, vagy én vagyok fáradt. Vagy mind a kettő kijön mindkettőnkön.

Tudtuk mivel járnak a gyerekek, de ez valahogy azt is felülmúlja.

2021. okt. 20. 18:44
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen és úgy is voltam már hogy nekem volt elegem 😁Nagy kaland,az ember néha érezhet ilyet is,ez nem bűn.
2021. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Jó lenne, ha néha adnál egy kis "kimenőt" a férjednek, még mindig jobb, mintha ő ad magának, csak éppen örökre.

Amúgy voltunk-e már olyan szituációban, hogy a férjemnek elege volt a gyerekekből? Igen, múltkor egy állatkiállításon. Ha 5 percig voltunk ott, sokat mondok, de már ki volt akadva. :D Ezért sem kell saját. :D

2021. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Derjaderja ***** válasza:
92%

Furi, hogy azt hiszed, azt fogjuk tanácsolni, hogy küszködj egyedül 3 picivel.

Szedje össze magát a férjed, es segítsen. Ahogy írták: külön progi a naggyal. Menjetek együtt a természetbe vagy egy jobb játszóra stb.

Elege mindenkinek van hidd el.

Szerintem simogasd meg kedvesen az urad, járjátok körbe, hogy pontosan mi sok, a nap melyik része kritikus és hogy lehetne napirend módosítással stb megoldani.

Mennyit látja amúgy ezeket a gyerekeket? Ki hozza pl a nagyot óviba, ki altatja őket, hol hogyan alszanak, mik a 7vègi progik?

2021. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Derjaderja ***** válasza:
92%

A nagyszülők amúgy csak annyit nem tudnam segíteni hogy egy pár órára atjönnek?

Gyakran az ilyen kis gyerekekár attól jobban kezelhetők, ha több ember van ott és nem csak az egy anyáért lehet versenyezni.

2021. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!