Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes 4 napos vagyok elvileg...

5 hetes 4 napos vagyok elvileg ma voltam dokinal meg csak petezsak se látszik :/ Kert azonnal béta hcg ami magas lett 1400 értek! De ő méhen kívüli terhessegre gondol . Volt valaki hasonló szituációban? Mi történt?

Figyelt kérdés
Méhen kívüli ?
2018. aug. 23. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, 5 hetesen mit lehetne látni... én majdnem 7 hetes voltam, csak petezsák volt, két hét múlva láttuk a babát
2018. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta minimum petezsaknak kellene lennie :( hétfőn lesz új vervetel meg új ultrahang
2018. aug. 23. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hasonló volt. 1500-as hcg-nél még nem találták, méhen kívülire gyanakodtak. 3 évet vártunk rá, nagyon aggódtam. Ma 1,5 éves egészséges kislány.
2018. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3.valaszolo mennyi idős terhes voltál akkor ?
2018. aug. 23. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ezért nem kell 5 hetesen orvoshoz rohangálni. Csak felesleges kör és felesleges feszültség.

1400-as HCG pont az a határ, aminél kb. látszódnia kellene a petezsáknak, de mint az előző példából láthatod: van, akinél mégsem látszódik.

Nálunk is volt olyan, hogy nem látszott a petezsák 1800-as HCG szint mellett, mindenki bepánikolt, hogy úristen, méhen kívüli, aztán másnap már ott virított a petezsák a méh űrében.

Máskor inkább legyél türelmes és várd meg a 6 hetet...

2018. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Az en dokim meg se nez a 7. het elott. Elozo babamnal is akkorra hivott, azt mondta,hogy addig ugysem lat semmit. En persze idegbeteg voltam es elmentem privat uh-ra 5 hetesen es szepen latszodott. Itt egy profi gep volt, erre szakosodott rendeloben, mig a dokime nem annnyira korszeru.
2018. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+4 hetesen repedt szét a petevezetőm, méhen kívüli miatt. De akkor csak 331 volt a hcg szintem. Próbálj meg nem stresszelni, pláne ha nincs egyéb panaszod (görcsök, barnás zaccos pecsételés, végbél fájdalom, stb.). Tényleg elég korán mentél, a mostani terhességemnél ilyen kórelőzménnyel is csak 6+3 hetesen adott időpontot a doki.
2018. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5+1 hetesen nem látott még semmit a doki, 6+1 hetesen már volt petezsák. Ne aggódj még nagyon.
2018. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem találomra rohangál ok ugyanis progeszteron hiányom van terhesen amit azonnal pótolni kell különben nem marad meg a terhesség nálam ! Sajnos ez akarom vagy nem akarom dolog ha azt akarom hogy ne vetéljek el idő előtt egy egeszseges terhesseget akkor mennem kell és bízony 5 hetesen! Sőt 4 hetesen már mentem mert azonnal írtál az utrot!Nalam ez nem játék
2018. aug. 23. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi van itt Magyarországon a nőkkel? Minek mész orvoshoz minek tesztelsz minek gondolsz rá minek veszel levegőt ....annyira undorítóak vagytok hogy a normális emberek gyomra felfordul az ilyen unott Gyepes agyú asszonyoktól,okádék!

Nekem az ötödik héten állapította meg az orvos a terhességet,egy héttel később vérezni kezdtem,rohantunk a kórházba,progeszteron és sok pihenés után egy éves a fiam.Ezért ÉRDEMES ORVOSHOZ ROHANGÁLNI! Sok múlik a uh gépen is és az orvoson is,a második terhességem a 6.héten nem vette észre az orvos,váltottam,a mostani 5 hetesen látta.

2018. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!