Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a férjemmel elkaptuk a...

Ha a férjemmel elkaptuk a covidot, igazoltan pcr teszt stb. Attól a gyerek mehet suliba? Vagy neki is karantén lesz? Kedden érem csak el az orvost.

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 16:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
En is voltam karanténba, a férjem és a gyerekek mehettek dolgozni, iskolába, amíg meglett a teszt eredménye.....
2021. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Hatg nálam a józan paraszti ész dominalna es nem az, hogy ki mit enged. Ha én beteg vagyok és a férjem is, evidens, hogy a gyerek is otthon marad, mert annak ellenére, hogy ő nem beteg, fertőzhet.
2021. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Én is voltam januárban. Az egész család karanténba került.
2021. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos igen, van, aki komolyan kérdezi.

Lányom tanítónője simán bejárt a pozitív após-anyós mellől dolgozni, gyerekeket is vitte oviba, bölcsibe. Após belehalt, ő megfertőzött pár gyereket, kollégát.

2021. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
14es remélem kirúgták fegyelmivel
2021. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%
Nalunk a gyerek volt igazolt covidos, mi meg oltottak voltunk. Csinaltattunk maganban pcrt, igy mertunk menni a dolgunkra, a hatosag ia csak a gyereket kotelezte karantenra.
2021. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ha nincs oltva. Az egy háztartásban élők akkor mentesülnek a karantén alól, ha a 2 oltást ( az egy dózisunál természetese 1et) megkapták. Fiam karanténja holnap jár le, így friss az info.
2021. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Ezért terjed a vírus ennyire. Mert sok a hülye.
2021. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Én tavaly voltam covidos, még én sem kerültem hatósági karanténba, nem hogy azzal törődjenek, hogy a párom kijár-e dolgozni (nem járt). Nyilván szíve szerint mindenki otthontartaná az esetleg fertőző gyerekét, de logikusan, ha őt nem teszik karanténba, akkor hivatalosan nincs indoka otthon lenni. Talán ez volt a kérdés mozgatórugója. Persze gondolom minden iskolában elég indok az igazolt távolmaradásra, ha covidos a két szülő.
2021. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
18 kezdve a döntéshozókkal. És nem beszélve arról, hogy Katika ügyintéző mást mond, mint Julika.
2021. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!