Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállalhatatlanul viselkednek...

Vállalhatatlanul viselkednek a gyerekeim mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Az egyik 3 a másik 4 éves akárhová elmegyünk nem tudnak viselkedni de itthon se jobb a helyzet szétvernek mindent a házba nem tudom hogy mit rontottunk el de valami nagyon félre ment. Nem lehet velük elmenni sehová. A verekedésről nem is beszélve ütik egymást állandóan kezdünk belefáradni mind a ketten. Mikor növik ezt ki?
2021. nov. 3. 21:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%
Vigyétek el őket sportolni, valami küzdősport, ott verekedhetnek, le is fárasztja őket, így otthon már kedvük sem lesz verekedni, pörögni, stb.
2021. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha hiperaktívak azon segíthet a forgó mozgás. Rendszeres hintázás, körhintázás.

Ha egymással van gondjuk, az nehezebb eset.

2021. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Neveld meg őket 😀
2021. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Járjanak küzdősportra. Kimozogják magukat, kiadják a frusztrációt magukból és hosszú távon önfegyelmet tanulnak. Te meg keress olyan könyveket ami gyerekneveléssel foglalkozik. Kérj segítséget az óvónőktől,nevelőktől.
2021. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Sok sok sèta, sport.. fàraszd le öket. Esetleg bünti, külön szobàban.. vagy közös bünti pl. Nincs tv, nincs èdessèg.. csinàlj velük külön napot vagy óràt, mikor csak egyik van veled, màsik a pàroddal. Nàlunk ez nagyon bejött, megkaptàk az èn idöt, figyelmet.. csak ö ès te. Havi egyszer is màr sokat segít.
2021. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Következetes neveléssel próbálkoztál már?
2021. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tudom 3 évesen még nem a felgyülemlett, le nem vezetett energia miatt ilyenek a gyerekek, úgyhogy sportra ezért nem kell beiratni, ráadásul még korai is.


Következetességgel próbálkozz.

2021. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Életkori sajátosság is az elevenség. Nálatok azért veszélyes, mert 1 év van köztük. Az én fiam egyedül is pörög és zúz, de főleg ha figyelemre vágyik. Az óvónő is megmondta, hogy teljesen normális, csak szereti a figyelmet.


Én a helyedben valahogy elterelném a figyelmüket. Kitalálós játék útközben vagy várakozás alatt vagy más játék, amivel el lehet ütni az időt nyugiban. És ami őket is érdekli.. Szoktatok együtt játszani vagy csak ők egymással? Lehet megszokták, hogy egymással hangoskodni szoktak és ez lett az alap ha együtt vannak.

2021. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Neveld meg öket ,nekem is kis korkülönbségel születtek fiaim de mivel én neveltem őket így el is tudtam mindenhová menni velük otthon sem törtek zúztak.
2021. nov. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Jófejek vagytok ezzel a "neveld meg őket" szöveggel... Nem gyanús, hogy a kérdező pont ennek a mikéntjét kérdezi? Ti tényleg azt hiszitek, hogy ezzel hasznos tanácsot adtatok?
2021. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!