Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállalhatatlanul hisztis...

Vállalhatatlanul hisztis gyereketeket ti hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltam már,de semmi nem jött be eddig az elvetődős hisztis jelenetekre... nektek milyen módszer vált be.félek,hogy egyszer komolyan kárt tesz magában amikor elveti magát...
2016. júl. 4. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nagy kárt nem fog tenni magában. Egyébként pedig próbáltam elkerülni az olyan szituációkat, amikor nyilvános hiszti volt várható, ha pedig nem sikerült, égtem. :)
2016. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idős?
2016. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!2 éves!
2016. júl. 4. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Az én gyerekem néha már attól fetrengős hiszti rohamot kapott, ha a kért pöttyös túró rudik közül nem azt vettem le a polcról, amire ő nézett, hanem a mellette lévő ugyanolyat.

Félretoltam a kocsit, szóltam a boltban, hogy visszajövünk, ha a hisztinek vége, magamhoz ölelve kimentünk, és szépen megpróbáltuk megbeszélni a dolgot, mikor már megnyugodott annyira.

Amikor rájön, hogy neki saját akarata is lehet, úgy egyéves kora körül, akkor indul a hisztis korszak. A kudarctűrő képessége még sehol, és a konfliktus kezelő képessége úgyszintén. Én sosem éreztem égőnek a dolgot. Szerencsére higgadt tudtam maradni, és a boltok, ahova jártam, partnerek voltak.

Amikor kint minden megbeszéltünk - már lenyugodva - akkor visszamentünk (volt hogy csak 20 perc múlva) és befejeztük a vásárlást és fizettünk.

Gyakran tapasztaltam, hogy mintha a hisztirohammal kisült volna aznapra a gyerekben valami, utána már aznap áldott jó és szótfogadó gyerek volt.

De hisztisen is az én gyerekem, és hisztisen is imádtam.

Ötévesen túljutottunk a dackorszakon és a hisztiken...

2016. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdemes lenne elolvasnod ezt a könyvet: Péntekre új gyerek Sok érdekes dolog van benne.
2016. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!