Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötletet kérek 23 hónapos...

Ötletet kérek 23 hónapos gyerekem öltöztetéséhez?

Figyelt kérdés

Amióta bejött a hideg, lassan ki sem tudok vele mozdulni, mert kb lehetetlen felöltöztetni rendesen.

Ma 2 órán keresztül próbáltam rábeszélni, hogy vegyen fel egy pulóvert és a téli overált, hogy kimehessünk. Igazából fogócskának tekinti az öltözködést, szalad előlem és kacag, hogy milyen jól szórakozunk...

Hogyan tudnám kicsit felgyorsítani a folyamatot, hogy ne idebenn egyen minket a penész?


2021. nov. 24. 14:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De ki mondta, hogy könyörgök neki??

Pont azért tart ennyi ideig, mert mondtam neki, hogy ha nem jön ide hozzám, és nem veszi fel a ruhát, akkor nem megyünk ki. Szeretne ő kimenni, csak épp kabát, overál nélkül.

Azért adok rá pulcsit, mert benn csak body és nadrág van rajta, és a body + overál szerintem kevés.

2021. nov. 24. 17:26
 12/16 A kérdező kommentje:

Az orrszivás, pelenkázás téren teljesen együttműködő. A hajmosásnál csak az öblítés macerás, de azt gyorsan elintézem.

Oltásnál nyilván sír, de hamar megvigasztalodik.

Úgy szeretem, hogy egy kérdésből már rögtön a teljes életünket megismerik idegenek 😘

2021. nov. 24. 17:30
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

"és a body + overál szerintem kevés."


-15-ben valóban, de nálunk még hajnalban is csak -4 volt. Mire kimentünk +4 volt. Még a téli overál se került elő. Softshell és kész.

Minél kevesebb réteg kell, annál egyszerűbb.

2021. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem a teljes életedet akartam iit megismerni a kérdéseimmel, hanem a problémamegoldó kézségedből kiindulva a szintedhez való tanácsot adni. De úgy látom felesleges. Akkor kérleld továbbra is órákig... Hajrá. (Ha megunod, akkor még mindig felöltöztetheted, tök egyszerű, próbáld ki. Szívesen!)
2021. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt írtad:


"Ma 2 órán keresztül próbáltam rábeszélni, hogy vegyen fel egy pulóvert és a téli overált, hogy kimehessünk"


Ez könyörgés. Fogod, közös vele, hogy most szépen felöltözünk és felöltözteted.

2021. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%

Próbáltad rábeszélni?? 2 éves! TE DÖNTÖD EL, hogy milyen tevékenység /program következik.

Nem ő!

Semmilyen beleszólása nincs 2 évesen.

2021. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!