Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vicces dolgokat mondtak...

Milyen vicces dolgokat mondtak már a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Ugye a beszélni tudó gyerekek eléggé viccesen tudják kifejezni magukat, nagyon sok ilyet olvastam már, hogy kinek miket mondott a gyereke, de azok már eléggé régi válaszok voltak. Ha van kedvetek írjatok vicces dolgokat/történeteket amiket a ti gyerekeitek mondtak vagy esetleg amiket ti mondtatok gyerekként!😁

2021. nov. 24. 16:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsémre vigyáztam egyszer, lehetett olyan 3 éves, és kiszaladt a számon, hogy lúzer. Aztán amikor vittem haza az anyjának, akkor megbotlottam a küszöbben, és elvágódtam az előszobában. Sógornőm rögtön kérdezte, hogy rendben vagyok-e, mondtam, hogy minden oké, csak elbotlottam, mert olyan ügyetlen vagyok. Mire a gyerek:

"Lúúúzer."

2021. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"ANYA! Lerajzolhatom a pókot? Persze, kicsim, rajzoljad."


Tiszta filctoll az ablakpárkány... Mert a csajos lerajzolta a pókot. Tehát konkrétan a pókra akart rajzolni és nem a pókot a papírra. :)

2021. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A 3 éves kislányom egyszer a fürdőszoba ajtón alul lévő szellőzőn kémkedett a zuhanyzó apja után, majd egyszer csak kétségbeesetten elkezdett ordítani, hogy “Anyaaaa! Apának óriás kukija van!” Szétröhögtük magunkat ezen a férjemmel, de azóta jobban figyelünk, hogy ne tudjon leskelődni és reméljük az oviban nem újságol el ilyeneket illetve azt is, hogy nem fog erre meg a pucér apjára emlékezni :D
2021. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kislanyom 14 hónapos volt, ügyesen "beszélt" már, de ez volt az első alkalom, amivel nagyon meglepett es nagyot nevettem.

Este megyek be a szobájába, felkiáltok, úristen mi van itt??? (Költőinek szánt kérdés volt) Jött utánam es válaszolt: Kupleráj! 🤣🤣🤣 Sokszor hallhatta az tuti, de hogy így válaszolt nekem, vicces volt na.

2021. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

A nagyobbik kislanyom 3 éves es olyan beszolasai vannak,hogy rendesen fetrengunk a rohogestol idonkent. Van egy gyerekszajas fuzetem, abba irok minden ilyet.

Leirok nehanyat, amik a heten hangzottak el.

1.Ott voltunk a jatszoteren, odament egy anyukahoz: Kepzeld, engem Taylor Swiftnek hivnak. Bizony a szuleim frankón igy neveztek el.

(imádja Taylor Swift zeneit)

2. Bevittem a Lulu(kishuga)szobaja egy krumplit, de nem reagalt semmit. Szerintem meg azota sem tudta feldolgozni ezt az eseményt.

3.Kepzeld ma a Zente megkerte a kezem!

En:komolyan? Es mit csinaltal?

Hat sirva fakadtam majdem olyan agresszivan kerdezte meg. De mondtam neki, hogy kulturaltabban kerdezze meg újra es akkor majd eldontom. (Kis hatasszunet utan hozzatette):De egyebkent nemet fogok mondani sajnos, mert ő nem az én korosztályom.

4.Bekapcsoltam egy zenet, ami nem Taylor Swift volt, erre a kislanyom: mi ez a zene?Ettol sirni tudnék olyan bubanatos. Ez mar buntetendo!

Na meg egy utolsot irok:)

5.Enekelgettem a kistesojanak egy dalt a delutani alvas alatt. Makd atjott a saját szobajabol: Anya, azt mondtad,hogy most aludni kell, de ugy rikacsolsz, hogy ezzel csak felzargatid az agysejtjeimet. Kerlek szepen legyel halkabb, mert elveznem a csendet, most, hogy a Lulu nem sikongat.

Olyanokat mond,hogy komolyan nem tudom honnan veszi.

Multkor valami pinacoladrol beszelt, meg a fodor mentarol😂

2021. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Hát imádom az összes választ! Írjatok még nyugodtan!😁❤

Kedves utolsó! Miért vittél krumplit a lányod szobájába?😂

2021. nov. 25. 12:16
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

#15 vagyok

Bocsi, rosszul fogalmaztam.

Azt a mondatot a kislányom mondta. Ő vitt egy krumplit a húga szobájába, de, hogy miert azt nem tudom😂😂😂 mikozben foztem, ellopott egyet a pultrol es odaadta a kicsinek😂

Amugy szerintem abszolut igaza volt, hogy a testvere nem tudta feldolgozni, mert valószínű en is neztem volna nagyot, ha odarak random egy krumplit elem😂

2021. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Jaaa, így már értem!😂😂 Hát ez jó😂

Ez egy örök rejtély marad🤔😂

2021. nov. 25. 14:22
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A hat éves lányom szeretne papagájt, de mivel macskákat tartunk, ez nem lehetséges. Meg is beszéltük, és elfogadta, hogy amíg megvannak a macskák, addig nem lesz madár, de ha felnõtt lesz, nyugodtan tarthat majd papagájt. Megértette, és lelkiekben készül is az eljövendõ madártartásra.


A múltkor azt kérdezi:

-Anya, ha nagy leszek, nekem is lehet férjem?

-Persze hogy lehet.

Kicsit elgondolkodott, majd hozzátette:

-Én csak akkor fogok férfit tartani, ha a papagáj már megdöglött.

2022. júl. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19 vagyok. Eszembe jutott még egy.

5 éves korában a lányom fürdés után szeretett még bent maradni a kádban pancsolni. Én addig kimentem és tettem a dolgomat, miközben a zárt ajtón keresztül hallgattam, ahogy énekelget, dumálgat. Persze ha nagy volt a csend, ránéztem minden rendben van-e.


Egyszer egy ilyen alkalommal gyanús csend volt, ezért a csukott ajtón keresztül beszóltam:


-Kicsim, nem akarsz még kijönni?

-Még játszom!

-Ugye nem pazarlod a szappant?

-Ne-eem! ..... De nem kell bejönni megnézni!


Úgy döntöttem jó fej leszek, és nem mentem be megnézni :).

2022. júl. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!