Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik otthon vagytok viszonylag...

Akik otthon vagytok viszonylag kis gyerekekkel, milyen izgalmas helyekre szoktatok menni, vagy csinálni, míg férjetek dolgozik?

Figyelt kérdés
Múltkor szappant öntöttem, műkörmös szettet vettem és azt gyakoroltam, ... De izgalmas helyeknek is eléggé híján vagyok. Jó ötletek jöhetnek!
2019. febr. 27. 06:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire unatkozol a kisgyereked mellett?
2019. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz izgalmas helEn? Én mindennap megyek valahova a kisfiammal. Ez van amikor csak a jatszoter, van amikor programok. Úgy választok, higy én is jól érezzem magam, bár nem kimondottan izgalmas helyek
2019. febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Sehova. Megvoltam azzal, hogy felfedeztük az összes játszóteret a környéken, nagyokat sétáltunk, míg volt olyan jó, hogy aludt délután, én addig olvastam, tanultam (autodidakta nyelvet)...
2019. febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%
Izgalmas hely kisgyermek tarsasagaban?! Ez a ketto uti egymast az en szotaramban 😂
2019. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%

Én sokat viszem tornára a Kisfiam hetente 2-3 alkalom, de ha találok valami jó kis foglalkozást vagy programot, arra mindig elmegyünk.

Ha ilyen nincs, akkor jó idő esetén mindig kint vagyunk, játszótérre, tóhoz megyünk vagy csak sétálunk, olyankor engedem, hogy arra menjünk, amerre Ő szeretne.

2019. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Mi voltunk napközben "sátrazni", sütögettünk, vizeztünk, az nagyon bejött, de nem lehet mindig ugyan azt. Már az egész környéket bejártuk az évek alatt, 40 km-es körzetet be is "utaztuk", egy patak volt még érdekes, oda évi 2-3x elmegyünk. Élményfürdő az negyedévente izgi neki, kikalkuláltam. Állatkert nem érdekli.

Kis város kertvárosában élünk.

Szóval nem igazán vannak érdekes programok, de már kipróbáltuk amúgy mindet.

A fővárosba Vidámparkba voltunk és tropicariumba, na ezek nem érdekelték.

Minden arborétumot végig jártunk a környéken, ott elvolt, de inkább csak "elvolt".

Ugriparkokat mind kipróbáltuk, csak üldögél ott.

2019. febr. 27. 07:51
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy izgalom az ha a gyerekekkel megyek a boltba. Mondjuk a haziorvoshoz menni is elég kalandos.
2019. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős? Két és fél- három éves kor alatt nem igazán fogja értékelni az erőfeszítésed, maximum a vizes helyek nyújthatnak valami pluszt, de az állatkerti játszótér neki ugyanolyan lesz, mint az otthoni. Ha felfedező típus, akkor inkább a természetet ajánlom, a jó nagy tereket, ahol szabadon rohangálhat, szóval menjetek amerre láttok :) és hagyd szabadon illetve kergesd néha meg valami szerepjáték körítéssel. Ha molyolós típus, akkor jobban lekötik a foglalkozások, homokozó. Ha viszont társaságkedvelő típus, lehet, hogy nem a hely, hanem a barátok mozgatnák meg. Ha kb. fix időpontban eljárnátok valahova, játszótér, park, játszóház, baba-mama akármi, jó eséllyel egy-két hét alatt szerezne haverokat és együtt máris akár minden nap ugyanaz a sima aszfaltdarab is izgalmas lesz... na jó, napi váltásban egy vödör krétával vagy egy labdával vagy pár kisautóval. :)
2019. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Még a szemközti boltba is csak akkor megyek velük egyedül ha nagyon nagyon nagyon muszáj! Egyébként sem tudnék sehová, kis településen élünk, itt nincs semmi, jogsim nincs, tömegközlekedés borzalmas velük
2019. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Közös progit szeretnénk. 8 éves kislány.
2019. febr. 27. 09:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!