Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a két évesemmel?

Mit csináljak a két évesemmel?

Figyelt kérdés

Nem hallgat rám.

Ma egyszerűen elfutott tőlem a bölcsi után, én meg próbáltam kergetni (várandós vagyok) és belerakni a babakocsiba. Aztán a babakocsi felborult, akkor már elkezdtem sírni. Egy dada jött a segítségemre.

Az összes többi gyerek szépen, kézenfogva megy a szüleivel haza. Az én gyerekem, meg mintha nem is hozzám tartozna. Ha apa megy érte, akkor ilyen gond nincs.

Mit csináljak? Nem engedek meg neki mindent, úgy gondolom következetesen nevelem, de miért nem számít az én szavam?


2021. dec. 1. 17:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jó tényleg ne haragudj, majd miattad átgondolom az életem, mert édesanyádnak soha nem volt egy szava sem(persze minden mozzanatát ismered az életében).

Sőt, mivel volt valami, ami miatt ide írtam egy kérdést, nem is vállalok több gyereket, a mostanit is örökbe adjuk inkább. Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, most már tudom, hol hibáztam.


Komolyan???

Majd ha felnőttél, akkor beszélgethetünk. 😉

2021. dec. 2. 17:24
 22/24 anonim ***** válasza:
27%

21

ez a válasz ugyan nem nekem jött, de nevetséges amit ide rittyentettél

2021. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy felvidítottalak. 😊
2021. dec. 3. 22:23
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Enyemet meg törölteted pff
2021. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!