Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan akinek a kisgyerekén...

Van olyan akinek a kisgyerekének 1-2-3 éves pár napig magas 38-39 fokos láza volt minden más tünet nélkül?

Figyelt kérdés

Kisfiam 23 hónapos és 2 napja 38,5-39 fokos láza van ,de nincs semmi más tünete mellé. Mi lehet ez?

Covid tuti nem mert már átesett rajta.


2021. dec. 22. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem átesett a háromnapos lázon. Annyit kell tudni, hogy kB egy héten, tíz napon belül kijöhetnak a bőrén kiütések minden más tünet nélkül. Az enyémnek kijöttek, bef.stam, hogy mi ez az új beregség, de a háziorvosunk elmondta, hogy erre a fertőzést jellemző, hamar elmúlik.
2021. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem cseppfertőzéssel kerül a szervezetbe.

Gondot nem okoz (max a nagyon, nagyon magas láz,ami nem megy le hosszú távon, de az több, mint 3 nap)


Második gyereknél Nurofent adtam lázra, ha nyűgös volt, 4. nap a kiütésre Fenistil cseppet. Egy napig volt kiütéses.

2021. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!