Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezelőtt kb. 10 évvel az akkor...

Ezelőtt kb. 10 évvel az akkor 7-9 év körüli gyermekem - szerette a LEGO-t - kapott egy nagy dobozos, nagyon drága LEGO - t amit egyáltalán nem értékelt és apránként, nagyon hamar gyakorlatilag megsemmisítette. Ez abnormálisnak számít?

Figyelt kérdés
Vagy ez teljesen átlagos, kisgyerekek gyakran csinálnak ilyesmiket?

2021. dec. 25. 19:36
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég nagy Isten állatkertje. :-)
2021. dec. 26. 15:55
 32/39 Csomorkány ***** válasza:
31%

Kérdező: a 26-os vagyok, be kell vallanom, még mindig nem értelek.


Rendben, a tényt tudod. Direkt pusztította el - nyilván abban az értelemben, hogy nem lehetett belőle összerakni, amit a gyártók elképzeltek. Ez természetesen abnormális dolog, azért is tűnt föl neked.

A lego nem azért készült, hogy ilyen módon tönkremenjen.


Ettől még a gyerek kinőhette az akkori fura viselkedését, és mostanra teljesen normális kamasz lehet, remélhetőleg így is alakult. Ha most jól megvagy a gyerekkel, adj hálát Istennek, és kit érdekel az akkori fura viselkedése...

2021. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
60%

B@sszus kérdező, az, hogy elemeire bontotta és széthordta a legót, mióta megsemmisítés?

A megsemmisítés az lett volna, ha szétveri kalapáccsal vagy tűzre dobja.

"Pusztította el" - egyre cifrábban fogalmazol. Képzelem, milyen túlzások eshetnek ki a szádon a mindennapokban. És még te szólod le a válaszolókat, érdekes.

Szerinted egy lego arra való, hogy összerakják, majd feltegyék a polc tetejére és egyáltalán ne nyúljanak hozzá többé?

A gyerekednek nem tetszett, ezért szétszedte, széthordta. Mint sok gyerek a sokdarabos játékokat. Nincs ebben semmi különös.

Az viszont különös, hogy te tíz év után előkaptad a sztorit és így felnagyítva, kiforgatva előadtad itt.

2021. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vágom ezt a "megsemmisítette" dolgot.

Gondolom bonyolult volt a cucc a korához képest.

2021. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mennyi rálátásod van, de az én szövegértéseim mindig 90% felett voltak, kivételesen jó vagyok benne. Gondolom közöd sincs semmilyen humán területhez, csak dobálózol itt, amivel lehet, te szegény, akit mindenki félreért, és másokban van a hiba.. a Lego szétszedése nem tönkretétel, ha manipulatívan fogalmazol, csak olyan választ kaphatsz, amit hallani akarsz!
2021. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
49%

Egyik kollégám elégette a figurákat. Homokozóban háborúsat játszott és elégette. Most 30 éves és újra kezdett Lego-kat venni. Mindenki más. Én például annyira vigyáztam az összes Lego-mra, hogy az összesnek meg van az összes darabja, doboza, összeszerelési útmutatója. Sőt a legtöbbnek még az extra darabjai is. Mániákusan vigyáztam mindenemre. 2007-ben kaptam az első Lego-m. Annyira megtetszett, hogy napi többször is szétszedtem és összeraktam őket.

Egyébként pár hete csomagoltam össze őket.

2021. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
49%
36-os vagyok: azt kifejtettem, hogy ez a mániákusan vigyázok mindenre természetem megmaradt.
2021. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
36-os, szuper vagy! :-) (komolyan gondolom, nem cinizmus!)
2021. dec. 29. 10:00
 39/39 anonim válasza:

Réges régi kérdés, de gondoltam berakom:


megsemmisítés (főnév) - Teljes elpusztítás, amikor szándékosan eltüntetnek, széttépnek, elégetnek egy tárgyat, dolgot, hogy nyoma se maradjon.


Tehát a megsemmisítés teljesen jogos megfogalmazása a történteknek.

2022. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!