Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelhetnénk? Többi lent

Hogyan kezelhetnénk? Többi lent

Figyelt kérdés

Mi jelenleg ideiglenesen panelba költöztünk és kifogtunk egy olyan jó alsó szomszédot, hogy már reggel 10kor verik a csövet ha a gyerek (2 éves) végigfut a lakáson...

Már jó párszor beszéltünk velük, de hiába... na de nem is ez a lényeg.

A lány ahogy meghallja hogy verik a csövet kb sokkos állapotba kerül, fél óráig nem lehet letenni és mondja hogy fél kopácsolás”


Próbáljuk nyugtatni hogy nem kell vele foglalkozni , meg kitaláltam ilyen hülyeséget is hogy nem miatta kopácsolnak hanem ez természetes zaj itt... paneloszaurusz rexek :D

Meg mondogatom neki, hogy már csak pár hónap és megyünk a házikónkba. Ettől le is nyugszik de aztan megint fut egyet megint kezdődik előlről...


Nem tudom hogyan nyugtathatnánk le vagy hogyan tudatosíthatnánk benne hogy ne foglalkozzon vele vagy legalábbis ne pánikoljon be tőle ennyire...


Nektek volt olyan ami “traumatizálta” a gyereketelet önhibátokon kívül? Hogyan kezeltétek?



2022. jan. 12. 22:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Kik kopácsolnak, miféle emberek? Fiatal, vagy öreg, családos, vagy nem? Mert szerintem bizonyos életvitelt élő emberek felé más és más megközelítés kell. Sajnálom hogy megijesztik a gyereket, esetleg egy vastag szőnyeg kicsit segítene.
2022. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Családos, van nekik is egy kisiskolás gyerekük. Ezért nem értem az egészet
2022. jan. 12. 22:26
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Én azt az idióta alsó szomszédot kezelném ..........bocsánat nem szoktam így kikelni magamból.


Én levinném olyankor hozzájuk hogy nézzék meg mit művelnek. Szerencsétlen 2 éves! Az én 4 évesem is futva vagy legalábbis gyorsan közlekedik az esetek 50%ában. Mint ahogy a legtöbb gyerek.


Szerintem egy 2 évessel máshogy nem tudod megetetni gyak ha megmutatod neki hogy mit csinálnak lent és elmondod neki hogy ez nem szép dolog

2022. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%

Vastag szőnyeg, zokni és alapból ne szaladgáljon. Tesóm sérülései 90%-át futás közben szerezte a lakásban. Amúgy ahogy kopognak a csöveken én is elkezdenék dobolni a lábammal.

Miért nem lehet azt mondani hogy a levegő kotyog a csövekben? Lehet hogy most már a rextől is fél.

2022. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Amúgy vettünk habtapi szőnyeget is, hogy hátha tompítja az ugrását, de ugye nem mindig azon van
2022. jan. 12. 22:29
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem igazán kivédhető a futás. Bölcsibe jár, sokat vagyunk vele kint, de szerintem egy két évesnek óriási a mozgásigénye és már akkor is fut egyet vagy akár ugrál nagyokat ha megörül valaminek.

Ja igen arra is megy a csőveres ha ugrál egyet...

Kapott karácsonyra babakonyhát és másnap megkóstoltatta velünk amit főzött és mikor mondtuk hogy finom ugrott egyet kettőt. Gondolom kitaláljátok mi a folytatás... csőverés, megijedt és azóta elég félve közelíti meg a konyhát.

Amúgy csodálkozom rajta, mert sosem volt egy ijedős kislány.

Biztos érzi rajtunk a frusztrációt amúgy... csak hát ja ez ilyen láncreakció azért vagyunk frusztráltak mert nem akarjuk hogy megint megijedjen, meg felbasz h hiába beszéltünk velük már vagy cirka 5x semmi nem hatotta meg őket... volt h az ajtót sem nyitották ki. Már a közösképviselőn is gondolkodtam csak nem tudom ő tud -e vele bármit is kezdeni..

2022. jan. 12. 22:37
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Én a kevésbbé kedves énemet elővéve bedörömbölnék hozzájuk, és nagyon őszintén, és jogosan haragudva megmondanám mit okoznak. Hát mit képzelnek? Kurvára örüljenek hogy nem egy rakás bulizós egyetemista vagy egy dobos él felettük. Eszem megáll.


Egyszer hallasz meg tőlük bármi zajt, mehetsz le panaszkodni nekik.

2022. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Szólj a közös képviselőnek, hogy a ssomszéd veri a csövet és a gyereked fél tőle, csináljon valamit.
2022. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Rakj be egy rohadt idegesítő zenét ha a csövet veri, olyat amit a gyerek szeret mint annak idején nekem a Halász Jutka. Jó hangosra tedd be és ha dörömböl legyen még hangosabb, ha beszól egy szomszéd mondd meg neki miért csinálod ezt és tegyen panaszt a csőveregető szomszédnál, plusz én lábbal hangosan ugrálnék csak azért is, hadd lássa a különbséget egy 2 éves és egy 30 éves ugrálása között.
2022. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Hozzánk nem tudom mit szólna a szomszédotok, mert mi meg táncolunk a férjemmel rendszeresen. Ha a szomszéddal nem lehet megértetni, akkor én együtt ugrálnék a gyerekkel, hogy lássa, hogy nem történik semmi, ha kopácsolnak. Akkor talán a lányotok is kevésbé fog félni.
2022. jan. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!