Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelhetnénk? Többi lent

Hogyan kezelhetnénk? Többi lent

Figyelt kérdés

Mi jelenleg ideiglenesen panelba költöztünk és kifogtunk egy olyan jó alsó szomszédot, hogy már reggel 10kor verik a csövet ha a gyerek (2 éves) végigfut a lakáson...

Már jó párszor beszéltünk velük, de hiába... na de nem is ez a lényeg.

A lány ahogy meghallja hogy verik a csövet kb sokkos állapotba kerül, fél óráig nem lehet letenni és mondja hogy fél kopácsolás”


Próbáljuk nyugtatni hogy nem kell vele foglalkozni , meg kitaláltam ilyen hülyeséget is hogy nem miatta kopácsolnak hanem ez természetes zaj itt... paneloszaurusz rexek :D

Meg mondogatom neki, hogy már csak pár hónap és megyünk a házikónkba. Ettől le is nyugszik de aztan megint fut egyet megint kezdődik előlről...


Nem tudom hogyan nyugtathatnánk le vagy hogyan tudatosíthatnánk benne hogy ne foglalkozzon vele vagy legalábbis ne pánikoljon be tőle ennyire...


Nektek volt olyan ami “traumatizálta” a gyereketelet önhibátokon kívül? Hogyan kezeltétek?



2022. jan. 12. 22:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%
Ez a panel átka,nem tudsz mit csinálni.Azért az alattatok levőt sem írigylem.Igaz jo nagy paraszt,a fa...t kopácsol.Tuti letörném a kezét és mondanám neki,hogy a gyerek megijed,próbálom kordában tartani,de két éves,nem ülhet egy helyben.Nekem is két éves,de mi kertesben lakunk.De mi is sor házbol jöttünk és akkor még nem tudott járni,hanem a széket tolta maga előtt.Ott nem szoltak,de nyilván én sem hagytam neki.
2022. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, ha a lányod nem rohangal a lakásban, nem fogják verni a csövet. Nem agysebeszetam ez. Szólsz a lányodnak, hogy ne rohangaljon bent és fogod magad, leviszed a játszótérre.
2022. jan. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%

"Szólj a közös képviselőnek, hogy a ssomszéd veri a csövet és a gyereked fél tőle, csináljon valamit."


Bizony, csak el ne felejtsd hozzatenni, hogy azért veri a szomszéd a csövet, mert a te gyereked ugrál meg rohangál, bakker

2022. jan. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Kezdjen el motorozni a lakásban a járólapon a gyerek, utána már nem fogja őket zavarni ha ugrál. Mekkora idióta szomszédok.
2022. jan. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%
Valaki elmagyarazna, miért a szomszéd az idiota? A gyerek zavarja őket, baxus
2022. jan. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
16%
Kérem a lepontozokat, magyarázzák el, miért a szomszéd az idióta.
2022. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

Azért egy kicsit bele lehet gondolni milyen érzés lehet másnak alattatok lakni, és ezt a legkisebb rossz indulat nélkül mondom! Panelban sajnos iszonyatosan zeng minden, ezért oda kell figyelnünk egymásra.

Persze a szomszéd sem jól kezeli a dolgot, nem is állok ki mellette!

De azért el lehet gondolni milyen érzés ha zeng az ember körül a mennyezet, a fal.

Én is emlékszem már 4 évesen rá voltam szoktatva és figyeltem rá, hogy a Marika néni nehogy megint feljöjjön...!

Az én lányom 2,5 éves, ő sem őrjöng a lakásban. Ha hangosabb megkérem hogy ne dübögjön a talpával, akkor odafigyel rá, hangosabb játék csak a szőnyegen, és a lakásban nem rohangálunk arra ott az utca, udvar, játszótér.

Én is kaptam már hónapokig tartó síró sokkokat felső szomszédtól, ezért nagyon odafigyelek hogy én se zavarjak senkit. Nyugodtan élni - és élni hagyni.

Persze, nehéz egy kicsi gyereket "kordában tartani", de ésszerű keretek között azért nem lehetetlen.

2022. jan. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
De a kérdező pont azt próbálja elmagyarázni, hogy ő ésszerű keretek között tartja a gyereket, de a legkisebb zajra már megy a kopácsolás. Ez nem normális dolog. Igen, élni és élni hagyni. A szomszédnak sem kötelező panelban lakni... Gondolom el lett nekik mondva, hogy nem fognak a gyerekkel ott lakni örökké, így ki lehetne igazán bírni azt a pár hetet vagy néhány hónapot. Nekünk is volt kisgyerekes szomszédunk, ott 3 kisgyerek ordított megállás nélkül egész nap, de nem szólt senki érte, van kutya is, amelyik sokat ugat, és laknak zenészek is a házunkban, akik otthon is gyakorolnak, de ezzel jár, ha az ember más emberek mellett lakik. Az emberek ingerküszöbe egyre alacsonyabb, mindenki egyre feszültebb ebben az országban, ez a legnagyobb probléma.
2022. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%

18!


Panelben éltem évekig. Ha a gyerek rohangál a fejed felett, vagy ugrál, az nem épp a legkisebb zaj. A kérdező xarik az alsó szomszédra, mert nála q gyerek körül forog a világ, a szomszéd meg xarik a kérdező gyerekere, mert nála meg maga körül forog a világ. De röhejes, hogy a kerdezo van felhaborodva. Tudod, "úgy kezdődött a veszekedés, hogy a Janika vissza ütött".

2022. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
14%
A síró gyerek meg más kategória, arról nem tehet a szülő, de itt egy 2 évekről van szó, aki rohangal és ugrál. Ha értelmes anyja lenne, vinné a játszótérre, vagy venne neki egy szobai trambulint
2022. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!