Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelhetnénk? Többi lent

Hogyan kezelhetnénk? Többi lent

Figyelt kérdés

Mi jelenleg ideiglenesen panelba költöztünk és kifogtunk egy olyan jó alsó szomszédot, hogy már reggel 10kor verik a csövet ha a gyerek (2 éves) végigfut a lakáson...

Már jó párszor beszéltünk velük, de hiába... na de nem is ez a lényeg.

A lány ahogy meghallja hogy verik a csövet kb sokkos állapotba kerül, fél óráig nem lehet letenni és mondja hogy fél kopácsolás”


Próbáljuk nyugtatni hogy nem kell vele foglalkozni , meg kitaláltam ilyen hülyeséget is hogy nem miatta kopácsolnak hanem ez természetes zaj itt... paneloszaurusz rexek :D

Meg mondogatom neki, hogy már csak pár hónap és megyünk a házikónkba. Ettől le is nyugszik de aztan megint fut egyet megint kezdődik előlről...


Nem tudom hogyan nyugtathatnánk le vagy hogyan tudatosíthatnánk benne hogy ne foglalkozzon vele vagy legalábbis ne pánikoljon be tőle ennyire...


Nektek volt olyan ami “traumatizálta” a gyereketelet önhibátokon kívül? Hogyan kezeltétek?



2022. jan. 12. 22:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
Na de délelőtt miért szól? Éjszaka megérteném, de nem reggel 10-kor.
2022. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Tegnap egész nap nem is voltunk itthon, este leesett egy kés és már ment is a csőverés. Gyerek szokásosan kivolt.

Lementünk tegnap a gyerekkel a szomszédhoz ismét..

magyarázták, hogy ők egész nap itthon sincsenek mert nem bírják ezt már hogy egész nap megy a csatazaj (???) és hogy a lányuknak (cirka 9éves kb) rémálmai vannak a dübögő hangoktól és amióta itt lakunk mindig átmegy hozzájuk aludni ( de azért a lányukat küldték fel hozzánk három hete megkérdezni, hogy miattunk áztak -e be...).

Az én gyerekem meg elkezdte a bölcsiben levezetni a frusztrációját... mindennap mondják a dadák hogy fellök valakit, meg pofozkodik... úgyhogy most ezt is kezelhetjük.

Egyrészt megértem őket, dolgoznak mindketten, pihenni szeretnének, de mi sem tudunk 0-24-ben máshol lenni, sem kivédeni minden zajt... direkt miattuk tettük a gyerek fürdetését is 7-re hogy legalább tudjam hamar altatni, vettünk habszivacs szőnyeget, sokszor elmegyünk itthonról...

Elég fura ez az egész helyzet, nyilván próbálunk mi is minél többet nem otthon lenni, figyelni mindenre. De már tiszta gyomorgörcsünk van nekünk is, ma leverték a macskák a távirányítót és már előre féltem, hogy indul a buli...

Csak elég elkeserítő hogy egyrészt kiadunk 160 ezret albérletre és folyamat el kell járni, meg valószínű azért hallatszódik így le minden mert nincs megcsinálva a padló alatt a szigetelés..

Ja és ők már szóltak a közös képviselőnek miattunk ...

na mindegy a tegnapi beszélgetés során mondták higy türelmesebbek lesznek meg igazàn csak ezt a két - hârom hónapot kellene kibírniuk.

Legalábbis részünkrôl, utána nem tudom kik kerülnek feléjük

2022. jan. 16. 10:23
 23/26 anonim ***** válasza:
21%
Hát ebből az derül csak ki, hogy a te gyereked számít, az övék nem... Szerencsétlen csalad. Remélem normalis emberek költöznek majd q helyetekre
2022. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%

Kérdezd meg az ő alsó szomszédjukat, hogy mit hall.. Nem hiszem, hogy ők felhőkön járnak.

Közös képviselő meg semmit sem fog tenni.

2022. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudtok mit csinálni, ki kell bírni.

Majd a következő lakóknak folytatják a kopácsolást mert az ő 9(!) éves gyerekük fél a fejük feletti lépésektől. Nevetséges.

Remélem ugató kutyás ember költözik a helyetekre aki szereti magassarkúban flangálni a parkettán.

2022. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
26%

25!


Nem a lépésektől fél. A kérdező 2 évese rohangal, ugrál, dübörög. Ha laktal volna valaha panelben ilyen neveletlen kölök alatt, akkor tudnád, hogy milyen hangos és idegesítő. Nem az also szomszéddal van itt a probléma.

2022. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!