Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a körülmények csak úgy...

Ha a körülmények csak úgy engedik (főképp anyagilag) akkor egy másfél/két szobás lakásban hány éves koráig érdemes maximum maradni egy kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Két szülő + gyerek

#gyerek #két szobás
2022. jan. 24. 11:51
A kérdező szavazást indított:
1-2
3-4
5-6
7-8
9-10
28 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Egy gyerekkel???

Viccelsz kérdező?

Simán föl lehet nevelni egy gyereket egy másfél-kétszobás lakásban!


Még a szavazásod is hülyeség, hogy eleve föl se tételezed, hogy 10 éves kor felett is lehetne élni benne.


Vagy megint provokatív troll kérdéssel állunk szemben????

2022. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 babyboom567 ***** válasza:
87%
Én a kérdést sem értem:-)
2022. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

Az attól függ, Van-e igényetek nappaliba.


Ha nincs, akkor a szülőknek és gyereknek is jut saját szoba. Ha van, akkor szerintem legkésőbb iskolásan már érdemes költözni, hogy a gyerek ne a szülőkkel lakjon egy szobában.


Tudom, régen 10-en laktak egy szobában és ott dugtak a sarokban, de nah...

2022. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
Bármeddig, sőt akár 2 gyerekkel is.
2022. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Rossz a kérdésem. Pszichológiai szempontból, ha mi kiegyensúlyozottak vagyunk, akkor is úgy gondolom, hogy a gyereknek szüksége lehet mozgásra a szabadban, illetve a zöldre. Én családi házban nőttem fel, de megőrültem volna ha nem lehettem volna a szabadban rengeteget.
2022. jan. 24. 12:06
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Játszótér nem jöhet szóba?
2022. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy neked a lakás a bajod? Ne csinálj már úgy, mintha nem tudnád, hogy teljesen természetes lakásban gyereket nevelni. Én kertesben nőttem fel, nekünk is kertes van, de simán lehet lakásban felnevelni egy gyereket. Attól még kimehet minden nap a levegőre. Vagy te azt hiszed, hogy saját kert híján a lakásban elő gyerekek nem is mennek ki játszani?
2022. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Egy gyerekről sem tudok, aki felnőtt koráig ki sem mozdult volna a 1,5 szobás lakásból. Kivétel nélkül szeretnek a szabadban focizni, biciklizni, játszótérre járni, bohóckodni. Ha van külön szobája, 18 éves koráig simán kibírja.
2022. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy 2 gyerek lesz a kérdésben. Annak lenne értelme. Főleg ha külön neműek.
2022. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Rendben! Természetesen egyetértek, de pl. kinek mikor jön el az az időpont, vagy éppen HO-ban dolgozna és kéne egy harmadik szoba, vagy ez gyerektől független?
2022. jan. 24. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!