Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 5 év körüli gyereke...

Akinek 5 év körüli gyereke van mennyit játszik el egyedül?

Figyelt kérdés
Enyém szinte fél órát se, folyton anya anya, mindig van valami kínja. Itthon van már második hete mert beteg volt. Őszintén már alig várom, hogy hétfő legyen és menjen óvodába én meg dolgozni. Mindenki azt mondja majd ha nagyobb lesz könnyebb lesz, de nem az. Másik gyereket nem szeretnék, nincs türelmem hozzá, ma már rendesen a sírás kerülget. Boltban is mindenért nyávog, folyamatosan beszél, nem tudok 2 mondatot váltani senkivel anélkül, hogy ő nem magyarázna bele. Voltunk már vele orvosnál, nem hiperaktív vagy ilyesmi.

#Gyereknevelés, gyerek, kisgyerek,
2022. febr. 4. 19:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit
2022. febr. 5. 14:15
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es írjál blogot, neked mániád, hogy 10 percen belül odalyukadsz ki állandóan, hogy bezzeg te és aki másmilyen az milyen szar anya és minek neki gyerek. Vagy ekkora szar életed van, hogy itt kell magad turbózni, hogy beírogatsz arctalan idegeneknek, hogy bibibiiiii jobb vagy náluk? Legalább náluk… elvileg…
2022. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!