Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem alszik olyan jól...

Miért nem alszik olyan jól mint régebben?

Figyelt kérdés
18 hónapos most, 6 hetesen átaludta az éjszakát, azóta a saját szobájában alszik, fél évesen, a nyaralás után rossz alvó lett, Aludj jól gyermekem módszerrel, két nap alatt jó lett minden, most megint nyaralni voltunk és azóta el sem akar aludni, ha mégis akkor éjjel állandóan fenn van. mit csináljuk, a régi módszer már nem jön be annyira.
2010. szept. 11. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd visszaáll. Csak aludjon a helyén, ahogy eddig. Minden foga kint van? Nem az a gondja inkább?
2010. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyan ez volt a helyzet, de rendbe jött kb 2-3 hét alatt. Egyszerűen nem akart egyedül elaludni, ill. sokszor ébredt. Én azt csináltam, hogy nem mentem be hozzá, hanem megálltam az ajtaja előtt(be volt hajtva), és mondtam neki, hogy nincs semmi baj, anya itt van, szeretlek, puszi, alukáljál). Az első időszakban volt, hogy5*6* is kelt, de kb. 1 hete már minden a régi.
2010. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már egy fokkal jobb a helyzet, de még mindig nem akar éjjel aludni annyit mint régebben
2010. szept. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!