Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy foglaljak le egy gyereket?

Hogy foglaljak le egy gyereket?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, ő is lány, kb 12 éves.

Mit játszak vele?

A kérdés komoly



2022. febr. 12. 00:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Pl. kártyáznak, barkobáznak, stb.
2022. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 1Léna ***** válasza:
67%
Társas, kirándulás, kézműves foglalkozás.
2022. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Utáltam mindet anno, és egyik barátnőm se társasozott, kézműveskedett.


A lepontozósdit még mindig nem értem, írtam hogy mindegyik gyerek más, már kialakult személyiséggel, van amelyiknek ez van amelyiknek az a program jön be. Mellé nem hiszem hogy lőhet ha KIVÁLASZTANAK egy filmet közösen és megnézik.


De persze lehet tippelgetni meg bohóckodni gyöngyfűzéssel, a kérdezőnek inkább meg kellene beszélnie azzal a gyerekkel, hogy mi érdekli. Ha a könyvek (mint írta) akkor ahhoz nem kell társaság. Én 12 évesen éjjel nappal olvastam, vagy rajzoltamy sokszor írtam, volt olyan aki szórakoztatni akart és leszidott mert könyvet vittem vendégségbe.

A többiek lovagoltak, bicajoztak, kockultak, táncoltak, olvastak, barátnőkkel filmeket néztünk, sminkeltünk, bohóckodtunk, neten néztünk videókat, chateltünk.

Egyet se ismerek aki "játszott" volna.


Egy felnőttnek lehet ez a megközelítése hogy akkor majd gyöngyöt fűznek, de szerintem a kérdező fiatal, nem ezt fogják úgyse csinálni. De acca azt a lepontozást ide is.

2022. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%

"bohóckodtunk ... Egyet se ismerek aki "játszott" volna."

A bohóckodás se játszás szerinted?

2022. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Rajz? Zene? Anime? Játék? Csak tudod,hogy mit szeret csinálni.
2022. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%

társasjátékok, kártyajátékok pl. Közös kirándulás, mozizás.

Nekem ezek biztosan tetszettek volna 12 évesen.

2022. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!