Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel foglaljátok le a gyereke...

Mivel foglaljátok le a gyereket autózás közben?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiamat vinném kicsit hosszabb utakra, de nincs hozzászokva az autózáshoz így a rövid utakat is alig bírja. Sír, eltürelmetlenedik.. Nincs semmi ötletem ugyanis én vezetek (ráadásul friss jogsisként) és legfeljebb az tud ebben segíteni aki velünk utazik. Ti vagy a másik utas mivel foglaljátok le illetve ha kettesben utaztok azt hogy oldjátok meg?

2021. aug. 22. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet nem szereti az ülését. Nálunk inkább ez volt a baj, mert miután lecseréltem más fajtára, azóta nézelődik.
2021. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Alvásidőben mentünk, vittem játékot, könyvet, sok nasit és tabletet. Hajnal 5-kor indultunk, 8ig aludt.
2021. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A lányom mindig szinte végig aludta az utazást. De volt, hogy vittem könyvet és azt nézegettem vele, beszéltem hozzá, néztük a tájat. Akkor lett jobb a helyzet, amikor menet iránnyal szemben utazott. Akkor gyakorlatilag el volt saját maga is.
2021. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Ipad, mese 🤷‍♀️
2021. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor én is mesét teszek be neki. Más sajnos nem köti le
2021. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Viszek egy rakat játékot és szórakoztatom. Ha már semmi se jó és nyűglődik,telefonon mese.
2021. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Alvasidoben indulás, könyvnezegetes, nasi, valami "érdekes" nézegetese pl a penztarcam, aztán ha mindent megunt 1-2mese, gyerekdal youtuberol. Városi részeken nem kell szórakoztatni, elnézegeti a forgalmat. Havonta megyünk nagyszülőkhoz, 3 ora ut. 1,5 éves most.
2021. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első pillanattól kezdve átaludta, mondjuk be is volt sárgulva. Viszont amikor az elmúlt, utána is úgy maradt. Soha, egy percet sem éjszakáztam vele.
2021. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, másik kérdéshez szántam...
2021. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel írtam rosszabbbat,mint a többiek? -.-

6os vagyok

2021. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!