Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kit szeretsz jobban, a háziáll...

Kit szeretsz jobban, a háziállatod vagy a gyereked?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy most itt GYK-n a liberálisoknál az a módi, hogy többre tartanak egy állatot a gyerekeknél.


Kíváncsi vagyok csak a hangos kisebbség, vagy már tényleg a kifordított logikával elő emberek vannak többen?


Csak olyanok válaszát várom, akiknek gyermekük és állatuk is van (kutya,macska).



2022. febr. 12. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Gyerekem
Kutyám/Macskám
Egyformán
48 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Imádom a kutyánkat, ő a szívem csücske, de már a feltevés, hogy jobban szeressem a gyerekeimnél is nevetséges.
2022. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Kutyámat
2022. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolom, hogy azok tartják többre, akiknek gyerekük is van. Nem is láttam, hogy itt ez lenne a módi.
2022. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Az állatok is családtagok. Sosem hasonlítottam össze azt sem, hogy a férjemet szeretem jobban, vagy a kutyát, vagy az anyámat. Mert nincs értelme. De egyforma családtagok nálunk. Azt tartom betegnek, aki tart állatot, de előbb rúgja, mint hogy tisztelje. Annak minek?
2022. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Értelmes emberként nem rangsorolok össze nem hasonlítható dolgokat, ergo a háziállatomat a gyerekemmel, a gyerekemet a férjemmel, stb.
2022. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok tartják többre az állatot a gyerekeknél, akiknek nincs gyerekük és nem is akarnak. De vannak itt bőven "childfree" fórumozók is a topikban, akiknek csak valami homályos elképzelésük van a szülőségről és másodkézből való rossz tapasztalat. Na meg trollok is. Én anyaként szeretem persze az állataink, kötődöm hozzájuk és ha már egyszer felelősséget vállaltam érte gondozom, foglalkozom vele, de ha a gyerekem mondjuk allergiás lenne rá és fullad tőle, akkor nehéz szívvel de nem a gyereknek keresek új helyet.
2022. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve f*szság egy névtelen oldalon komolyan venni bárki válaszát is.

Tedd fel ugyan ezt a kérdést kutya témában,ott a kutyát fogják többen mondani.

Miért?

Mert a kisgyerekes témában kisgyermekes szülők vannak,a kutyás témában kutya gazdik.Többnyire gyerekek,tinik,fiatalok akiknek nincs gyerekük tehát természetesen azt fogják nyomni,hogy a nem létező gyereküknél fontosabb a kutya.Akkor is,ha szökőévente egyszer néznek rá a családi blökire.


Sőt,megkockáztatom,hogy kisgyermekes témákban is akadnak olyan válaszolók akik még csak nem is rendelkeznek gyerekkel,persze hogy így össze-vissza válaszokat és szavazásokat kapsz mindenre.Mindig az tud a legjobban gyereket nevelni is akinek nincs.:'D

2022. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos egyre több olyan jön kisgyermekes témába is trollkodni aki csak az anyukákat hergelni jár ide.A nem létező álom gyerekkel flexel,szimplán utálja a gyerekeket és uszítja az embereket ilyen "mi a jó a gyerekben?" jellegű kérdésekkel,vagy épp a 'semmit tevő apuka kisgyermekkel' téma jön be mindig provokálásnak.. :D
2022. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Liberálisig olvastam.
2022. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát én bevallom, GYK-zni is szoktam, libsi is vagyok, de valahogy mégis meghökkentem a kérdésen :D Szerintem senki jóérzésű ember, akinek mindkettő van, nem szereti jobban a háziállatát. Mármint nekem is van macskám, előbb is volt, mint gyerekem, családtag, imádom, mindent megteszek érte és hogy boldog, egészséges élete legyen, előre rettegek a gondolattól, hogy egyszer majd el kell temetnem (szerencsére még talán jóóóó sokára), sőt, sokszor "szőrös gyerekem"-ként utalok rá, főleg mert mielőtt megszületett volna a "simabőrű" (:D :D ) gyerek, addig tényleg kicsit babapótlék is volt. Nade, ezzel együtt is, amit az egyik válaszoló írt, hogy ha mondjuk a lányom allergiás lenne a szőrére, hát nem a gyereket adnám örökbe. Szóval érted. A prioritások azért helyén vannak, és szerintem kb mindenkinél, akinek valóban van mindkettő. De azért lássuk be, hogy igaz amit a többiek írnak, nagyon sok a direkt provokátor a kategóriában.
2022. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!