Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kit szeretsz jobban, a háziáll...

Kit szeretsz jobban, a háziállatod vagy a gyereked?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy most itt GYK-n a liberálisoknál az a módi, hogy többre tartanak egy állatot a gyerekeknél.


Kíváncsi vagyok csak a hangos kisebbség, vagy már tényleg a kifordított logikával elő emberek vannak többen?


Csak olyanok válaszát várom, akiknek gyermekük és állatuk is van (kutya,macska).



2022. febr. 12. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem módi a liberálisoknál, hogy többre tartanák az állatokat a családjuknál, gyerekeiknél. Nekem nincs még gyerekem, tehát ebből a szempontból nem tudok nyilatkozni, de számomra a cicáim családtagok, és ugyanannyira fontosak nekem, mint például a férjem. Nem fontosabbak, egyenrangúak. Viszont simán el tudom képzelni, hogy a saját gyerekemet nem fogom egyenrangúnak tartani, hanem a rangsor elején lesz.
2022. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem írtad volna bele ezt a liberális szöveget, még komolyan is lehetne venni a kérdést, de így süt róla, hogy csak hergelni akarod a népet.

Egyébként az emberek többsége a helyén tudja kezelni, hogy a gyerek az a gyereke, az kutyája stb. meg egy szeretett, családtag állat.

2022. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes tapasztalat, én valahogy nem ezt látom. Inkább náciéknál jellemző, hogy a kutya az atyaúristen, és annak rendelnek alá jóformán mindent.
2022. febr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!