Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen háziállatot vennétek...

Milyen háziállatot vennétek gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Nagytestűek (kutya, macska) kizárva, társasházban lakunk és ott ez tiltva van.
2015. aug. 19. 11:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Tengerimalac, teknős, hörcsög, hal, nyúl, papagáj, hirtelen ennyi jutott eszembe.
2015. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

enyémnek teknősei vannak. ez komoly szintlépés volt, előtte halak voltak, őszintén visszasírom őket :D szörnyen büdösek, 2-3 naponta takarítani kell őket (nyers halat esznek)és kilátástalan a helyzet mert túl fognak engem is élni :D

a halak jók :)

2015. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk tengerimalac volt, most nyuszi és papagájok vannak. És van kutya is, de írtad, hogy nem jöhet szóba sajnos, bár szerintem a legjobb.
2015. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Trafó1 ***** válasza:
73%
Lassút , lustát, gondozásmentest , keveset egyen és keveset szarjon, szerintem a gumikacsa megfelelő, egy hét múlva már neked kell takarítani etetni.
2015. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

arra számítani kell, hogy kisállatokra nem tudnak vigyázni a gyerekek.

gyakran törnek a lábak...

2015. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem is a kutya a legszimpibb, de amíg társasházban lakunk ez lehetetlen. Olyan kéne ami tényleg minimál időráfordítást igényel van így is épp elég dolgom.
2015. aug. 19. 12:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezért gondolkodom én is a halakban első körben.
2015. aug. 19. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Kezdetnek csak kis igényű halat. Ha azt rendesen eteti meg cseréli a vizet stb... akkor jöhetne csak szóba később emlősállat. Ha mégse kitartó akkor nem nagy dolog gondozni a halat vagy el lehet könnyen adni felszereléssel együtt. Egy hörcsögnek vagy nyúlnak nehezebb új gazdát találni és így is túl sok van az országban, nem támogatnám a szaporítást.
2015. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kb. anyagilag ez milyen ráfordítást jelent? Egy "alap" csomag. :)
2015. aug. 19. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyet leginkább. A hal semmire nem jó, nem háziállat, nem lehet simogatni. Talán a legjobb egy nyúl vagy egy patkány: hangtalan, kisigényű és azért mégis állat.
2015. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!