Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak ha a szülő minden szavát megkérdőjelezi a nagyszülő a gyerek jelenlétében?

Figyelt kérdés

Tehát én azt mondom pl hogy valamit nem szabad, a nagyszülő pedig rávágja hogy csinálja csak. Vagy én valami szerintem veszélyes dolgot nem engedek, de ő megkérdőjelezi még azt is hogy egyáltalán veszélyes-e ez a dolog.

Igazából a lényeg hogy én bármit mondok annak az ellenkezőjét kell mondja. Jó szórakozás gondolom.


2022. febr. 13. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket illetően semmi következménye nincs, mert a gyerek hamar megtanulja, hogy attól, hogy nagypapáéknál lehet, attól még otthon nem. Ill. attól, hogy nagypapa engedi, attól még anya otthon nem fogja engedni.

Nem kéne annyira féltened a szülői tekintélyedet. Ha nem lesz tekintélyed a gyerek előtt, akkor nem emiatt nem lesz.

2022. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az lett a következménye, hogy a gyerekek kiskamasz korukra már nem hajlandóak a nagyszülőhöz menni. Nem mi tiltjuk, maguktól zavarja őket, hogy a mama nyíltan hülyének nézi a szüleiket.
2022. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Akkor a férjeddel beszélj, hogy tegye helyre az apját!
2022. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!