Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fura a párom lánya vagy csak...

Fura a párom lánya vagy csak nekem az ?

Figyelt kérdés

Nekem van 2 lányom ,8 és 10 évesek . pároknak egy 9 éves . Kislány velünk lakik 2 hónapja .

Állandó figyelmet igényel , amint nincs mellette valaki csúnyán beszél ,hülyeségeket csinál ,pl étel maradékokat dug ide oda , és mindenféle butaságokat , ami még egy 2-3 éves gyerektől talán normális is lenne .

Lányaim hívják játszani , de kislány nem akar , csak áll nézi őket , és szopja az ujjàt !!! Mondja a lányaimnak , hogy milyen állatságokat csináljanak , nem fogja őket elmondani . Persze lányok nem csinálják azt , szerencsére több eszük van , de elég aggasztó ez szerintem .Szinte semmit nem akar játszani , csak az ujjszopás , tv és telefon .

Ő ilyen a párom szerint , még kicsi … 9 évesen szerintem nem annyira, de mind1. Nektek mi a véleményetek ?

5 éve együtt vagyunk , eddig is sokat volt nálunk a lány , többet mint anyjánál .van külön szobája is . Nem érzi magát elnyomva ,visszük őt is mindenhova , semmiből nem marad ki soha , sőt… !Pszichológus nem opció , már voltunk , semmi eredménye .



2022. febr. 15. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért került hozzátok, mi van az anyjával?
2022. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem normális. Azt nem tudom milyen választ vársz, ha úgysem viszitek szakemberhez. Iskola megy neki?
2022. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Én vinném , de mivel már volt , és ő azt mondta semmi baj ,ezért párom szerint én vagyok a hülye , és menjek én pszichológushoz . Mondjuk 5 alkalomból nem tudom hogy állapított meg bármit is .

Hivatalosan anyjánál lakott , de ő mindig kitalálta 2 nap után , hogy most beteg , ezt kell intéznie , azt kell intéznie , pénze sincs , ez a baj , az a baj , hozzuk el a lányt . ezért ezt láttuk a legjobb megoldásnak , hogy ide költözik .

2022. febr. 15. 16:36
 4/25 A kérdező kommentje:
Tanulás , hat közepes , van ötöse , négyese , hármas a legtöbb , de kettes is előfordul …
2022. febr. 15. 16:37
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Jó volna tudni, az oviban és az iskolában mit mondanak róla azok, akik vele foglalkoznak.
2022. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Alsóban kettes? Eddig mennyit vt vele foglalkozva? Szoktál tanulni vele?
2022. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én igen , mindhárom lánnyal együtt tanulok . Kikérdem és át is nézem házijukat ! De ,ha kislány azt mondja , hogy nincs tanulnia , én azt nem tudom megtanulni helyette , vagy ,ha nem hozza haza és elsunnyogja … gyakorolni is szoktam vele , apja is , mert énis tudom , hogy alsóba kettes egy ,,kicsit” gáz .
2022. febr. 15. 16:45
 8/25 A kérdező kommentje:
Mikor anyjánál volt az cseszett rá, de eddig is sokat volt is hétközben is , és ennél többet ,ha tanár lennék se tudnák tanítani 🙈
2022. febr. 15. 16:48
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Küldjétek vissza az anyjához. Hát kell ez neked? Ő se érzi jól magát, azért szopja az ujját és azért hívja fel magára a figyelmet.
2022. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az ujját baba kora óta szopja megállás nélkül , ha nálunk volt ha nem . Annyit már elértünk , hogy legalább már csak itthon , és mások előtt nem .
2022. febr. 15. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!