Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allergizálhat egy pár hónapos...

Allergizálhat egy pár hónapos kókuszmatrac?

Figyelt kérdés

3 éves a gyermekem, minden ébredés után folyik az orra és piros két szeme körül két órán át. Majd semmi. Újra tünetmentes. Az orrfolyást két tüsszögés indítja meg.

A kiságyban is kókuszmatraca volt, semmi baja nem volt tőle, az új ágyában alszik kb fél éve és az orrfolyás 3 hónapja kezdődött. Ha mellettem ébred a mi ágyunkban, akkor nincs semmi baja.


2010. szept. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem a kókuszmatrac okozza hiszen akkor azonnal kijött volna a tüsszögés-orrfolyás. Vidd el allergológiára ott megállapítják mire érzékeny.
2010. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne a kókuszmatractól???Ha máshol alszik és nem jön ki neki, akkor tuti attól van!

A kókuszmatrac egy élő anyag, ezért "környezetbarát" ezért tud lebomlani.Szóval simán lehet benne egy csomó atka és élősködő....

Az allergia meg akár mikor kijöhet.Mikor anyósoméknál laktunk kis ideig brutál allergiás voltam, orrfolyás, tüsszögés.Ugyan ez jelentkezik nagybátyáméknál is, ha sokat vagyuk náluk bent a házban.És eddig nem volt, 26 vagyok, most jött ki.

Szerintem simán lehet a matractól, figyeld még azért, de én lehet vennék új matracot...

2010. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
valami allergiaféle az biztos, kérdés ezt hogyan vizsgáltassam meg és mikor. Véletlen elírtam, kétéves a gyerekem.
2010. szept. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!