Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert van ilyen sok sni-s...

Miert van ilyen sok sni-s autista aspergeres kisgyerek?

Figyelt kérdés
Oszinten erdekel, nem vitainditonak szanom. Akik ilyen kisgyerekeket neveltek mit gondoltok, van sajat teoriatok a miertekre?
2022. febr. 26. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Mert most már van rá név, és diagnózis. Az én gyerekkoromban 35 éve csak simán hülye volt a Barnabás...
2022. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

A sok kütyü is lehet az ok, és az idősebb szülési kor(ezt úgy mondom 3.gyerekemet közel 40 évesen szültem).

De én úgy gondolom, hogy régen is voltak csak ők voltak a rossz gyerekek, és a hülyék akik nem értik meg a dolgokat, pl mint én én szerintem diszgráfiás papírt már biztos kapnék, de gyerek koromban senkit nem érdekelt, csak kaptam az 1 eseket helyesírásra.

2022. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a sok káros külső behatás, úgy a terhesség alatt, mint csecsemő korban: Sok műanyag amit megetetnek velünk, hormonkezelt állatok húsa és növények gyümölcse. Plusz ugye az egész házban terjengő wifi jel és elektroszmog, párosítva az egész nap bekapcsolt tévével - ezek olyan szinten túlpörgetik egy csecsemő agyát, amit még nem képes feldolgozni.

És akkor arról még nem beszéltem, hogy óvodás korban könnyen rábélyegzik egy gyermekre, hogy aspergeres, holott lehet, hogy csak nincsen rendesen levezetve szabad levegőn az energiája.

Ezek sokasága, vagy akár csak külön-külön is okozza.

2022. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Én is ezt gondolom, mert adtak neki nevet. Régen hülye volt a gyerek és slussz passz. Ők mentek 8 osztály után dolgozni vagy később kisegítőbe.

Ez a most divatos disz-es gyerekek, régen csak szimplán hülyék voltak és a szamárpadban ültek. És nem hiperaktív volt a gyerek hanem eleven és rossz, neveletlen.

2022. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%

Ostobasag ez a kerdes, mert nem tudod mennyi volt 10-20-30 eve es azt sem hogy most mennyi van.

Amwddig ezeket nem tudod csak ostoba feltetelezesed van.

2022. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

3as!

Nálunk nem megy a tv, nem is volt tv-nk évekig! Nincs kütyüáradat, csak 1-1 telefon nekem, meg a férjemnek.

A lányom se nézett ilyesmit 3 éves koráig,csak extrém ritkán, hosszú vizsgálatok alat egy-egy mesét, hogy nyugodtan feküdjön....


Mindketten természetes környezetben nőttünk fel (kisváros), közel a természethez.

Mindketten egészségesek vagyunk.


Erre lett egy májbeteg autista lányunk.


Ok? Nincs. Diagnózis? Nincs. 4 évig vizsgálták folyamatosan! Nem tudták kideríteni, mi a baja a májának!

Én gyógyszert nem szedek, nem is szedtem. Alkoholt nem iszok. Semmi káros szenvedély. A férjem ritkán megiszik egy sört. Gyógyszert ő se szed.


Mitől volt beteg 4 éves koráig a lányunk? Mitől autista?


Szerinted ezt bárki meg tudja mondani?

Nem!

Lehet itt fogni bármire.. De sose fog kiderülni.

2022. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

6os vagyok. Legvalószínűbbnek én is amúgy a szennyezés idegrendszerre való rossz hatásait gondolom az egyik oknak.

Talán.

Vagy a túl jó életünket-úgy értem, hogy túl sokat eszünk, túl sok tápanyag jut be a szervezetünkbe, és valahogy túlfejlődik az agyuk.


A lányom szervezete is nagyon érdekes amúgy. Testileg átlagos, kivéve az extrém hallását (túlhallása van, nagyon érzékeny a füle), az extrém szaglását (jobb, mint egy vadászkutya).

Mintha az érzékszervei túlműködnének. Érzékeny az érintésre, és a hőmérsékletre is.

Emellett az agya, mint a szivacs. Nagyon durva! Egyszer hall egy verset, egy dalt, és tudja.


Ez tuti, hogy az agya kifejlődésével van kapcsolatban.

De hogy mi okozza ezt igazából... Azt jó lenne tudni.


De ez számomra tényleg egy igazi rejtély. Mármint szoktam rajta gondolkodni...

Találjuk ki együtt!

2022. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
Terhes vitaminok. Sok olyan gyerek megszületik, aki amúgy nem született volna meg természetes körülmények között.
2022. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
8! Akkor minden gyerek autista lenne, akinek az anyja vitamint szed. Ez így kevés.
2022. febr. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

A legnagyobb gyerek aspergeres és adhd-s. Rengeteget olvastam a témáról.

Több cikkben írták, hogy lehet összefüggés a nagy mennyiségben szedett folsav és az autizmus között. Még nem merik teljes biztonsággal kijelenteni.

Valószínűleg így is jobb, mint a nyitott gerinc...

2022. febr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!