Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vèkony gyermek utolèrte társait?

Vèkony gyermek utolèrte társait?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akiknek totyogós korban vèkony volt a babája ( 2 èvesen 10,5 kg vagy kevesebb, kèsőbb 2-3-4 èv múlva beèrte társait? Kiderült-e bármifèle vitaminhiány/ètelallergia stb.?!ha igen akkor mikor derült ki ès mik voltak a jelei. Vagy inkább alkati kèrdès volt nála/genetika.

Köszönöm!



2022. márc. 9. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Egy átlag 2 éves kb. 11 kiló, tehát ha a 12 normális, akkor a 10 is. Bőven benne van a normál tartományban a gyereked.
2022. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a magasság. Ha az átlagnál magasabb és ahhoz 10 kiló, csak akkor sovány.
2022. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha alkatilag kicsi, ezt örökölte, akkor ne szamits rá hogy "behozza", később sem lesz akkora mint egy átlag gyerek az ő korosztalyabol. Ha a szülők is hasonló alkatok, akkor én semmiképp nem aggodnek ezen.


Én is kis termetű vagyok, 158 cm, 45 kg.

A lanyaim is picik, 7 éves 118 cm 18 kg, 5 éves 107 cm 14 kg.

Mindent megesznek, nem betegesek, sportolnak. Nem ezen múlik az életminőség, ne aggódj:)

2022. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem is nagyon vékony volt. 5 évesen kezdte kicsit összeszedni magát.

Ne aggódj :)

2022. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!