Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti mivel fertőtlenít...

Kismamik! Ti mivel fertőtlenítettétek a picikétek dolgait, mielőtt megszületett?

Figyelt kérdés
Gondolom a cumit, cumisüveget kifőztétek. Gondolok a lázmérőre, pelenkázóra, stb. Van valami speciális szer? Nem szeretnék vegyszert használni, hanem valami természeteset. Ecet? Köszönöm a válaszokat! 38 hkm
2011. okt. 21. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Tesco-ban vettem Chicco márkájú fertőtlenítőszert, direkt babáknak van, cumit, cumisüveget is lehet vele fertőtleníteni. Fülhőmérőt használunk, mert a simától mindig kakilnia kellett, így erre váltottunk, és álmában is meg tudom mérni a lázát, anélkül, hogy fel kellene ébreszteni, ahhoz adnak cserélhető műanyag sapkát. A dédijétől kapta, eddig ez az egyik leghasznosabb ajándék.
2011. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cumit, cumisüveget gőzsterilizálóval sterilizáltam.

A lázmérőt (gyógyszertári) alkoholos vattával törölgettem át.

A pelenkázót mosószódás vízzel töröltem át.

A ruhákat öko mosószerrel mostam, öblítő helyett 1 dl ecet+5-6 csepp levendula illóolaj keverékét használtam.

2011. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Chicco hideg fertőtlenitővel mit a Brendonban ,Auchanban és a Tescoban is lehet kapni.Én 1 éves koráig azzal mostam át a játékait ,bútorit ,cumikat és mindent amit mosni törölgetni lehetett.
2011. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A cumikat és tartozékait mikrós sterilizálóval sterilizáltam.

A szobát kitakarítottam és alaposan portalanítottam.


Pelenkázó feltétet lemostam és fertőtlenítő spray-vel lefújtam,áttöröltem.

Sőt, nagyjából mindetn ezzel a spray-vel.

Tescoban vettem, 800ft körül volt, és az van ráírva hogy akár sebészeti beavatkozás előtt is alkalmazható pl bőrfelület lefertőtlenítésére....

2011. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor veszek ilyen spray-t. Köszönöm a válaszaitokat!
2011. okt. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!