Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan aki nem viszi...

Van olyan aki nem viszi játszótérre a gyerekét és még nem óvodás nem bölcsődés?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
9 nem mindegy, mert rengeteg szemetet termelsz vele (a pénztárcádért nem aggódom, az nem érdekel), pár év és mindent dobhatsz ki, ami fából van az még oké, de pl. csúszda általában műanyagból van, vagy a kerti kis gyerekházak, annyi müanyag, ami csak hónapok alatt termelődne egy háztartásban és teljesen ok nélkül pakolod be a kertbe majd dobod el valahol, mert a játszótéren úgyis van valami hasonló általában.
2022. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Ja, hogy te vagy az ökoharcos, aki ezt mindenhova oda kommenteli itt. Nincs több kérdésem!


(Arra nem gondoltál, hogyha kevésbé lenne erőszakos a stílusod, nagyobb sikered lenne?)

2022. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom miért ne vinném, mire gondolsz kedves kérdező?

Én amikor csak tehetem viszem a kislányomat és vele együtt játszom. Ha odajönnek anyukák beszélgetni akkor jól elcsevegünk. Rengetegszer nem értek egyet velük, viszont mivel a szüleimtől jó nevelést kaptam így tudom kezelni a merőben más anyukákat is.

2022. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Volt saját játszótere, és amikor ovis lett, járt hozzánk a csoportja

többször is játszani. Mivel nyaralóövezetben lakunk ősztől tavaszig a kihalt utcánkban rollereztek bicikliztek kismotoroztak a gyerekek. Nagyon aranyosak voltak.

2022. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
11es ha már ekkora környezetvédő vagy,akkor biztos hallottál az újrahasznosításról, szóval a hozzászólo majd nem kidobja hanem eladja. Ennyire azért ne legyél radikális,mert magadat nevetteted ki a butaságoddal!
2022. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de nekem ez a wtf kategória... ilyen alapon aztán bármibe bele lehet kötni amibe akarsz!
2022. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Bele is szokott! Múltkor egy kismamával veszekedett, hogy mennyi felesleges dolgot vesz a gyerekének és az mennyi idő lesz, mire lebomlik. És hogy inkább csak szeresse, az bőven elég, nem kell a babának játék, meg pihenőszék.
2022. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
Ahhoz mennyire kell hülyének lenni, hogy egy rohadt kommentböl kitaláld, hogy,még milyen más kommenteket írtam? Fogalmad sincs róla, nem tudja azt senki, én sem. Nem használtam mosható pelust, pet palackban vesszük a vizet, nem hiszem, hogy én lennék a legnagyobb környezetvédő.
2022. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

Akkor pláne ne szólj már bele, ha egy szülő a megdolgozott pénzén játszóteret vesz a gyerekének!

A kukába kidobott szaros pelenkáitok ugyanolyan környezetszennyező volt.

2022. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Legyen már vége ennek a veszekedésnek !
2022. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!